Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI Yakıt Tüketimi hk.

Sizin 1.2 TSI şehir içi ne yakıyor acaba?
Ben sıfır aldım 3500 km falan araç yuvama incir ağacı dikiyor..
Konya'da arabamı kullandığım yollar ve zaman dilimleri itibariyle çok fazla trafik görmüyorum. Bu sebeple şehir içi yakıt tüketimim pek şehir içi sayılmaz. Yine de merakınızı gidermek adına 2500 km'lik uzun dönem ortalamamı yazayım: 5,5 lt (ortalama hız: 40 km/h)

Abiler merhaba aracı alalı daha 1 ay olmadı takiplerime göre bu resimdeki değer sanırım 100km ortalama 6 lt nin altına hiç düşmedi. Ne kısa yolda ne uzun yolda arac 2011 leon sizdeki değerler nedir ?
f783991c75345a54975ea137b35b344f.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sizin araca alışmanız biraz zaman alacak fakat alışınca huyuna suyuna gidince değerler daha fazla düşecek

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Aracı alalı 1 hafta kadar oldu. 290 km yol yapmışım.
Yazılım mevcut. Alır almaz fulledim depoyu.
Yolun %90 kısmında klima 1. kademe açıktı.
Yer yer yazılımın etkisini görmek için aracı sıkıştırdığım oldu.
Nereden baksanız 50 km si dur kalk istanbul köprü trafiğidir.
Ortalama şu an 8,3 litre gösteriyor.
Sakin kullanım ve ortalama bir trafikte 6 litrelere düşeceğine inanıyorum.
Uzun yolda cruize ile çok rahat 5 litre altını görürüm gibime geliyor.

9ce115828ce5c55bf069919485f55e04.jpg
2df915ec6847777e4a1ac6bdcdc10a49.jpg

İstanbul Ankara dönüş
İstanbul Ankara gidiş dönüş şehiriçi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

85-90 km ile 1900-2000 devir araliginda temden bomboş trafikte cruize ile uskudar-hadimkoy yaptim. Akillara zarar bir sekilde 3.5 - 4 litre yi gecmiyor. Demek dizgin lazimmis. :)

Geri
Üst Alt