Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 MPI ve 6 İleri Şanzıman ?

Emre matematik:

Sürücü+yolcu+Sürücü yan+yolcu yan+sürücü diz+yolcu diz+Sağ perde+sol perde= 8 :)

makyajsız kasada 8 airbag var arkadaslar boşa laf kalabalığı yapmayın..opsiyonel 2 tane daha alabiliyorsun ama onu biliyorum :D

ya varya kalkıp ankaraya gider kataloğu bulurm kanka :D

mk v golfte de listede 6 idi ama içinden sayınca 10 olyor ben ondna bahsediyroum. içeriden saydığınza değil katalogdakine bakarsanız 6 oluyor. opsiyonla alınca 8 oluyor.

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

Emre matematik:

Sürücü+yolcu+Sürücü yan+yolcu yan+sürücü diz+yolcu diz+Sağ perde+sol perde= 8 :)

yukarıyı okurmusun canım :)

makyajsız kasada 8 airbag var arkadaslar boşa laf kalabalığı yapmayın..opsiyonel 2 tane daha alabiliyorsun ama onu biliyorum :D

Aynen öyle.

Stylance da 8
Referance da 6

Style (makyajlıda) 6 :D

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:18 ----------

ya varya kalkıp ankaraya gider kataloğu bulurm kanka :D

mk v golfte de listede 6 idi ama içinden sayınca 10 olyor ben ondna bahsediyroum. içeriden saydığınza değil katalogdakine bakarsanız 6 oluyor. opsiyonla alınca 8 oluyor.

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

yukarıyı okurmusun canım :)

Yukarıyla alakası yok. Aldığım zamanda Stylance internet katoloğunda 8 diyordu. Style da çıkarmışlar :D

Aynen öyle.

Stylance da 8
Referance da 6

Style (makyajlıda) 6 :D

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:18 ----------

Yukarıyla alakası yok. Aldığım zamanda Stylance internet katoloğunda 8 diyordu. Style da çıkarmışlar :D

lan yeme beni yok öle bir şey. :) gelir sayarım ha benimki ile seninkini :D pancarcı seni :D

zamanında vw sitesinde çok tartışıldı bu konu. resmi olarak golf Vtede leondada 6 tip hava yastığı var. servisin açıklaması böyle olmuştu. diğer tipler opsiyonel.

yani 8 noktada 6 tip hava yastığı var.

aha olay olmuş airbag.. :D :D :D
bu arada Alpinistan aradığında müsait değildim..available'ım şuan.. :D

yaw emre vururum seni olm... illa bi leonu pert ettirip saydırtıcaksın bana kaç airbag varmış.. seninkinde 6 tane var sylance de 8 tane...bi kaynak bul bana o zaman madem iddaa ediyorsun..

yaw emre vururum seni olm... illa bi leonu pert ettirip saydırtıcaksın bana kaç airbag varmış.. seninkinde 6 tane var sylance de 8 tane...bi kaynak bul bana o zaman madem iddaa ediyorsun..

http://www.arabam.com/TestDetay.aspx?id=296&baslik=Leon 1.6 Stylance -Ekim 2005

aşağıdaki donanımlar listesinden bakarsan:

sürücü-yolcu ön ve yan hava yastıkları ile perdehava yastıkları
sürücü 1 + yolcu 1 + yan hava yastıkları 2 (sağ yan + sol yan) + perdeler 2 (ön taraf sağ + ön taraf sol) toplam 6 TİP olarak geçiyor.
arka yan perdeler opsiyonla geliyor + 2 (sağ + sol)

6 adet böyle. yoksa içindekileri sayarsan bendede 8 tane. hatta passattada 10 tane görünüyor ama ondada bu şekilde bakarsan 6 tane geçiyor. golf 6 dada 7 adet görünüyor ama sayınca içerdeki airbag yazılarını 11 tane.

ben içeride yazan airbag yazılarının sayısından bahsetmiyroum bu arada onu belirteyim.

Geri
Üst Alt