Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 MPI ve 6 İleri Şanzıman ?

2006 modellerde 8 airbag vardı..sonradan kırpıldı mı bilmiyorum..

ismail önüne gelenn yazdığına bakma. arka tarafta 2 adet hava yastığı leonda her zaman opsiyonel oldu fr ve cupra da standart oldu.

olabilir İsmail 8 olsun o zaman ne diyim.. :)

arabanın her yerinde AİRBAG yazıyor yahu çok komik orası ayrı mevzu ama...

Bende 8 diye biliyom ama açıp da bakmadım hava yastığı varmı yokmu diye.

arabanın her yerinde AİRBAG yazıyor yahu çok komik orası ayrı mevzu ama...

Bende 8 diye biliyom ama açıp da bakmadım hava yastığı varmı yokmu diye.

abi bendede 8 tane yazıyor ama 6 tip hava ysatığı var. :) katalogdan bak istersen.

katalogda var dediği şeyler de yok zaten arabada kataloğa ben inanmıyom. silecek suyu cruise control uyarısı bilmemne hepsini var gösteriyordu sanırım. 2 ön taraf, 4 koltuk ve 4 cam üstü toplam 10 tane yazı var ama hangisi dolu hangisi boş bilemem. alayında da AİRBAG yazmış adam sanırım bizim uşaklardan :D:D

katalogda var dediği şeyler de yok zaten arabada kataloğa ben inanmıyom. silecek suyu cruise control uyarısı bilmemne hepsini var gösteriyordu sanırım. 2 ön taraf, 4 koltuk ve 4 cam üstü toplam 10 tane yazı var ama hangisi dolu hangisi boş bilemem. alayında da AİRBAG yazmış adam sanırım bizim uşaklardan :D:D

kitapçık değil abi. seat sitesidnen donanımlara bak. :)

o sitede 2006 model diye ayırıyor mu? sanmam bir ara bakayım ama bişey elde edebileceğimi sanmıyom. bir gün Eryaya uğradığımda hele şu yazanların kaçı dolu kaçı boş bi gösterin deriz o zaman tatmin oluruz.

o sitede 2006 model diye ayırıyor mu? sanmam bir ara bakayım ama bişey elde edebileceğimi sanmıyom. bir gün Eryaya uğradığımda hele şu yazanların kaçı dolu kaçı boş bi gösterin deriz o zaman tatmin oluruz.

ayırması gerekmio 2005 den beri o donanım listelerini hatım ettim nerdeyse.

ayrıca şöyle belirteyim. golf 6 da 7 adet hava yastığı deniliyor. ama saydığın zaman 11 tane :) yani 6 tane dediklerinde türüne göre sayıyor sen airbag yuvalarını sayıyorsn 10 tane oluyor. gerçi benim golfte 10 tane yer vardı bunda yok 2 si :D

makyajsız kasada 8 airbag var arkadaslar boşa laf kalabalığı yapmayın..opsiyonel 2 tane daha alabiliyorsun ama onu biliyorum :D

Geri
Üst Alt