Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Leon 275 hp olabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
methanolu sımdı de takarsın abı turbo degısmeye gerek yok ama yenıden ayar yapılması lazım,ayarsız methanolun hıc b yararı yok

Simdi senin arac stage 2 intercooler filtre ve egsozla o roccoyu ayitmasi herekmiyormu hem hafifsin hemde hp olarak avanyajin yokmu
Şemun aslında stage2 hp aralığı 215-230 aralığında, çok da aman aman bir stage değil stage1e göre, bir de daha çok 98 oktan için yapılmış bir stage.. roccoyla farkımız bende stage 2 vardı onda stage1 ama bende filtre yoktu, bir de dediğim gibi bujiler bitikmiş, ayrıca ben 2 kişiydim rocco tekti.. ama ne olursa olsun o arabanın en fazla önüne çıkabilirdim gibi düşünüyorum.. ama dsg roccodan kesin daha iyi gider o da 7 vites olacağı için.. Telefonları var, hatta bir de rx8 geldi onla da denedik, bi hsonu organizasyon yapar çağırırız onları da:)

methanolu sımdı de takarsın abı turbo degısmeye gerek yok ama yenıden ayar yapılması lazım,ayarsız methanolun hıc b yararı yok

can bakma biraz onu da araştırdım da methanollü ayarı kim yapıcak?? revo standard stageleri yazıyor, öyle olmasa revonun ecu program ayarlarını seçebildiğim aletle methanole geçiyim diye düşünüyorum.. tabi sadece methanol deil, suyla %50-50 basarım diye bir düşünce var aklımda..

Ab yeri gelmisken stage 2 ye 95 oktan koyuldugunda guc kaybimi yaratiyo

methanolle ayar yapılcak meth bıttıgınde zaten controller var uyarı verıyor meth bıttı dıye araba otomatıkman vuruntu sensorunden kısıyor arabayı.yada bıtmeden sureklı meth ı doldurcaksın.ama konu revonun yenı ayar yapıp yapamıcagı konusu.sadece meth kullansan ayarsın 1 puan araba zengınlesıyor zaten.tecrubeyle sabıttır.egt dusurursun meth ıle ama ne kadar fark ettırır muallak gıdıo 600 doları egt dusurmek ıcın takmak cok gereksız.

Ab yeri gelmisken stage 2 ye 95 oktan koyuldugunda guc kaybimi yaratiyo

walla hep 97 koyuyorum o yüzden ne desem yalan olur, hatta benzini bile sürekli aynı benzinciden alıyorum:)

methanolle ayar yapılcak meth bıttıgınde zaten controller var uyarı verıyor meth bıttı dıye araba otomatıkman vuruntu sensorunden kısıyor arabayı.yada bıtmeden sureklı meth ı doldurcaksın.ama konu revonun yenı ayar yapıp yapamıcagı konusu.sadece meth kullansan ayarsın 1 puan araba zengınlesıyor zaten.tecrubeyle sabıttır.egt dusurursun meth ıle ama ne kadar fark ettırır muallak gıdıo 600 doları egt dusurmek ıcın takmak cok gereksız.

kesinlikle katılıyorum, sırf egt için saçma olur.. ama revonun methanollü araba için yazılımı yok, yamanla konuştum ecu program aletini alsam 95 / 97 ve methanol için yazılır mi diye ama olmaz demişti.. ztn 97 oktanı katkılı 95 olduğu için çok beğenmiyorlar..

benım merakım revolu b cok leon cupra var ve cogunda meth var madem yazılım yok ellerınde methli, o zaman neden arabada meth var:) meth ıcın ayar yapılmadıgı taktırde araba zaten daha zengın calısmaya baslıyor bu da arabayı gerıletır olan en ıyı ayardan daha zengın gıtmek

benım merakım revolu b cok leon cupra var ve cogunda meth var madem yazılım yok ellerınde methli, o zaman neden arabada meth var:) meth ıcın ayar yapılmadıgı taktırde araba zaten daha zengın calısmaya baslıyor bu da arabayı gerıletır olan en ıyı ayardan daha zengın gıtmek

Can dün seni N249 sormak için aramıştım kardeşim..

Arkadaşlar 11 sayfanında alayını okudum acayip güldüm HAko abi bisikLet koymuşş yıkıldım orda Resmenn puhahapuhahapuhaha
eee sonuc ne oldu modifiye Listesi geliyorMu bu arada Turbonun markasını sorunca adam neden eşini aradı TAktırdıgı seyin markasını kendi bilemiyormu ?

can walla bende kendi çapımda bayağı araştırdım ama maalesef çok yüklü ve custom yazılımlı araçlar dışındakiler egt soğutucu olarak kullanıyorlar.. revo bizim arabalar için çok iyi değerler veriyor olmasa çizip kafayı methanole göre custom yazılım yaptırcaksın ama ztn nereye kdr kaldırır motor emin değilim.. eğer revolu ve methanole göre ayar gibi bişeyler duyarsan edersen hbr ver bana:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt