Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Leon 275 hp olabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dsg konusunu şöyle demiş olabilir,yazılım yapıldığı zaman dsg nin torku düşük tutuluyor sanırım onu kastetmiş

Başlık eğlence olmuş:D

Bisiklet arkasına takılan iki tekere baya güldüm:D Teşekkürler Hako..

powershop yamanla konuştum ben, dsglerde yazılım yapınca torku daha düşük kalıyormuş manuele göre.. bir de safanın anlatmaya çalıştığı dezavantaj şu; hernekadar dsg çok hızlı vites atsa da arabalar güçlü olduğu için 7 vites 6 vitese göre dezavantajlı kalıyor.. o roccoyla 2. veya 3.viteste roll yaparken bnm araba 4.vitesin sonuna kadar bir kaput boyu öne çıkıyor ama benim araba 5.vitese atarken adam tam devri yakalamış oluyor ve farkı kapatıp o bir kaput öne çıkarıyor sonra o 5e atarken tam denk geliyoruz ve birebir kafa kafaya gidiyoruz.. yani dsgnin hızlı vites atma avantajı 7 vites olmasının dezavantajıyla dengeleniyor diyelim.. ama şu da var, meteyle o gün tanıştım ve cidden metenin araba şimdie kadar bnm denk geldiğim en iyi roccoydu..

iddalı roccoları cupraları bocanegraları subway e beklerız:)

powershop yamanla konuştum ben, dsglerde yazılım yapınca torku daha düşük kalıyormuş manuele göre.. bir de safanın anlatmaya çalıştığı dezavantaj şu; hernekadar dsg çok hızlı vites atsa da arabalar güçlü olduğu için 7 vites 6 vitese göre dezavantajlı kalıyor.. o roccoyla 2. veya 3.viteste roll yaparken bnm araba 4.vitesin sonuna kadar bir kaput boyu öne çıkıyor ama benim araba 5.vitese atarken adam tam devri yakalamış oluyor ve farkı kapatıp o bir kaput öne çıkarıyor sonra o 5e atarken tam denk geliyoruz ve birebir kafa kafaya gidiyoruz.. yani dsgnin hızlı vites atma avantajı 7 vites olmasının dezavantajıyla dengeleniyor diyelim.. ama şu da var, meteyle o gün tanıştım ve cidden metenin araba şimdie kadar bnm denk geldiğim en iyi roccoydu..

Simdi senin arac stage 2 intercooler filtre ve egsozla o roccoyu ayitmasi herekmiyormu hem hafifsin hemde hp olarak avanyajin yokmu

iddalı roccoları cupraları bocanegraları subway e beklerız:)
bu hafta eşimin kuzeni geliyor onları ekip gemeye çalışırım olursa ama haftaya kesin oradayım:)
bu seferde geçilirsem turbo değişip methanol fln basıcam arabaya:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt