Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi cut out

Benzinlide öyle birşey kolay kolay olmaz...
Dizellerde olabilir ama henüz bir deneyimimiz olmadı dizelde cut out konusunda :)
Aklıma geldi de sorayım dedim, cut out yapılınca aracın altını siyaha boyamaz mıyız ?? duman direk altta kalmıyor mu?

ama tsi araçlarda aynı hırıltıları alabilir miyiz acaba ki kurtbil de bundan bahsetmiş... tsi aracına cut out yapan kimse yok mu arkadaşlar ???
Aslında baya var :)

Aklıma geldi de sorayım dedim, cut out yapılınca aracın altını siyaha boyamaz mıyız ?? duman direk altta kalmıyor mu?

olsun ne olcak kı arabanın altına mı yatıyoruz :) zaten ıstanbulun kırınde arabanı 2 gun yıkamasan sıyaha boyanıyor,arabanın altını hıc yıkamadıgını dusunursek cutout olmasada kırlenyo :) Zaten vananın ucuna ek b boru daha yapılır kısa ve ucu yere donuk bu sekılde cıkan gaz dogrudan yere basılmıs oluyor

olsun ne olcak kı arabanın altına mı yatıyoruz :) zaten ıstanbulun kırınde arabanı 2 gun yıkamasan sıyaha boyanıyor,arabanın altını hıc yıkamadıgını dusunursek cutout olmasada kırlenyo :) Zaten vananın ucuna ek b boru daha yapılır kısa ve ucu yere donuk bu sekılde cıkan gaz dogrudan yere basılmıs oluyor
Yok benim aracın altı tertemiz :D ek boru olayı olabilir ama :) sağolasın bilgi için

yavuz peki cut out işlemi için aracın içinde herhangi bi yere delik vs açılıyor mu ? yoksa direk anahtarlı sistem mi ?

senın araban atmosferık oldugu ıcın aldıgın ses de farklı dogal olarak tsı ıcın cok da ornek teskıl etmıyor can

Tsi larda kullananlar da gayet memnun herhangibi sikinti yasamiyorlar ve gayet memnunlar dedigim hibi altta herhangi bir siyahlik soz konusu olmuyor orta kisimda kaliyor cunku

Şuana kadar monte ettiğimiz hiçbir araçta en ufak bi delik bile açmadık :) Zaten ben o tür işlere karşıyım, ne takarsam takayım, söktüğüm zaman eski haline gelmeli...
O konuda endişeniz olmasın.. Zaten uzaktan kumandalı olduğu zaman içeriye kadar kablo da çekilmiyor..
yavuz peki cut out işlemi için aracın içinde herhangi bi yere delik vs açılıyor mu ? yoksa direk anahtarlı sistem mi ?

delık delme gıbı durum yok vana egsoz sıstemıne takılıyor kabloları ıse uygun yerlerden arabanın ıcıne sokuluyor

Geri
Üst Alt