Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ Chiptuning Yardımm

Linkteki abla da ne kolay söküyor kapakları soketleri, hem de tornavidasız ve o narin tırnakları ile :D ,o fiyata, aynı üründen 2-3 tane alırsınız zaten Türkiye de....

Racechip in rakamlarının tuttuğunu görmedim daha hiç.. Ciddi sallıyorlar..

yeri gelmişken sormak istiyorum forumdaki konulardanda takip ettim ama 1.4 tsi a yazilim yaptıgımızda(turboyu kucaga almadan) 140 150 beygire cıkmamız mumkunmu?

Mehmet beye yazılım yaptırmış biri olarak diyebilirim ki , sanki yeni bir araç almışım onu kullanıyorum. Şuanda ciddi olarak 2-3 bn lira versinler yazılımı kaldır desinler kabul etmem , aracımdan ilk defa bu kadar zevk alıyorum. 4 ,5, 6 cı vitesde bile gaza dokunduğunz anda sizi koltuğa yapıştırıyor :)

dumb valve falan okumustum ama ne oldugunu veya mutlaka yapilması gerekirmi onu cozemedim okonuda da bilgi verebilirmisin yiğit diyelim ki yazılımı yaptık ek olarak eklemem gereken ne olucak?Hava filtresi,eksoz(gerçi polislerle geçinemedigim 35 plaka da oldugu icin heryerde ceviriyolar takmak istemiyorum)

dumb valve falan okumustum ama ne oldugunu veya mutlaka yapilması gerekirmi onu cozemedim okonuda da bilgi verebilirmisin yiğit diyelim ki yazılımı yaptık ek olarak eklemem gereken ne olucak?Hava filtresi,eksoz(gerçi polislerle geçinemedigim 35 plaka da oldugu icin heryerde ceviriyolar takmak istemiyorum)

aracanın üstündeki 06H'la başlayan dump valve'i değiştirmenize gerek kalmaz büyük ihtimalle..aynı şekilde egzost da yapmak zorunda değilsiniz..spor hava filtresi alırsanız daha verimli olur elbet ama..filtre bile bi zorunluluk değil zaten..

kesiciyi devre dışı bırakıyormu?6.viteste benim arac gitmiyor hiç :(

Geri
Üst Alt