Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tdi yağ 5w 30 yerine 10w 40 koyarsak ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben skoda 1.4 tdi aracımda 10w40 kullandım. hiç bir sorun yaşamazsın

mobil 1 5w 30 nerede bulabilirim bugün sanayide aradım bulamadım nette uygun fiyata nerede bulabilirim

istanbul da çok var ama samsunu bilmiyorum ama samsunda mutlaka vardı

sakın sakın 5.30 yada 5.40 dışında yağ kullanmayın 1.4 tdı da

araçlarımıza ayçiçek yağını koyalım yine çalışır fakat motor ömrü kısa olur performansı düşer vs.günümüzün teknolojisinde yapılan tam sentetik ürünler motorlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılar ve başka katkılar eklemenize asla gerek kalmaz.sizin aracın tüm spesifikasyonlarınısanırım esp 5w-30 karşılar

söylenecek söz kalmamış aslında Cezmi abiden sonra:)
gerek castrol gerek de mobil sitelerinde yağ tavsiyelerinde 5w-30 / 5w-40dan fazlası yok..
son bakımda 2.kez 5w-30 esp doldurttum; son derece memnunum.. soğuk-sıcak, devirli-devirsiz hertürlü kullanımda gram(çubuğun yalancısıyım) eksiltme yok..
10w-40 kullanan ustaların da katkısıyla caddy/t5ler sıkça turbo surunu çıkarmaktaydı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt