Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 Ibiza LPG Tavsiyesi

dogus grup kendisi girse ya bu lpg olayina. bizde kurtulsak

arkadaşlar ibizaya lpg taktırmak istiyorum ama bagaj daralır diye kararsızım...simit tank olsa işletme lastik devre dışı kalacak...lpg taktıranlar nasıl yapıyor acaba

Arkadaşlar sormayı unutmuşum daha önce, lpg taktırınca yol bilgisayarındaki veriler devre dışı mı kalacak ? Yoksa Lpg ile de uyumlu çalışıyor mu ? Örneğin ortalama tüketim bilgisi, kalan km vs ?

Arkadaşlar sormayı unutmuşum daha önce, lpg taktırınca yol bilgisayarındaki veriler devre dışı mı kalacak ? Yoksa Lpg ile de uyumlu çalışıyor mu ? Örneğin ortalama tüketim bilgisi, kalan km vs ?

Ben atiker obd2 taktırdım simit depo çok şükür memnunum tavsiye ederim yakıt tuketimi devre dışı kalmıyor aynen devam aracım 2013 model

Seat CaNdIR

Garanti konusunu bilmiyorum ancak ben Lovato OBDII sistem LPG Kiti taktırdım. 1800 TL 9 Taksit. Şehirdışı 110-120km/h ile 18 kr yakıyor. Şehir içi bir hesaplama yapmadım. Motor sıcaksa direk LPG ile çalıştırıyor aracı ve arıza lambasının yanmama garantisi veriyor Lovato.

Merhabalar, babamla birkaç gün önce 2012 model ibiza copa plus 1.4 motor arabamızı aldık. Araca ilerleyen günlerde Lpg taktırmayı düşünüyoruz.

Samsun Seat bayisi Lpg'nin garantiyi bozmayacağını söyledi ve Samsun Şahin oto da Landirenzo tüp taktırmamızı önerdi.

Siz ne öneriyorsunuz, ne kadara taktırdınız ve şehir içi şehir dışı yakıt bilgilerinizi verirseniz çok sevinirim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalan söylemiş :) garanti bozulur dogus oto lpg li aracları sevmez

HAYIRLISI BE GÜLÜM ;)

Samsun önoto ya bende sordum garanti bozulduğu için lpg takmıyoruz dediler ama dışarda taktırabilirsiniz motorla ilgili şikayet olduğunda garanti kapsamına girmez dediler ama büyük lpg firmalarında 2 yıl motor garantisi veriyorlar eğer böyle birşey yaparsanız sizin için iyi olur.

Landrenzo kesinlikle 1 numara....

1 Mayıs'ta Landirenzo taktırdım.
32.200 civarındaydı taktırdığımda. 2 ayda araba oldu 38 bin küsür.. :D
Böyle gidersem bir kaç ay sonra kendini amorti edecek bile :)
Ve her ibiza sahibine lpg'yi tavsiye ederim. Az yakan araçları daha da az yaktığını görecekler.

Geri
Üst Alt