Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 Ibiza LPG Tavsiyesi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında botturgec tarafından paylaşıldı.

1. botturgec

botturgec SCW Üyesi

7
    1
    3
    Merhabalar, babamla birkaç gün önce 2012 model ibiza copa plus 1.4 motor arabamızı aldık. Araca ilerleyen günlerde Lpg taktırmayı düşünüyoruz.

Samsun Seat bayisi Lpg'nin garantiyi bozmayacağını söyledi ve Samsun Şahin oto da Landirenzo tüp taktırmamızı önerdi.

Siz ne öneriyorsunuz, ne kadara taktırdınız ve şehir içi şehir dışı yakıt bilgilerinizi verirseniz çok sevinirim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    İzmir'de ki seat bayileri kendisi lpg takmıyor ve lpg taktırırsam garantiyi bozduğunu söylüyor.

3. botturgec

botturgec SCW Üyesi

7
    1
    3
    Bayi kendisi takmıyor, takmamız için bir yer önerdi ve kesin olarak garanti konusunda sıkıntı çıkmayacağını söyledi. Birçok müşterileri böyle yapmış, hatta kendi çalışanlarının arabaları dahil yaptırılmış. Bayiden teyit aldık yani.

4. Yuxell

Yuxell SCW Üyesi

40
    7
    8
    Landi yi oneririm.Yaklaşık 6 aydır kullaniyorum cok memnunum.

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Hayırlı olsun aracınız. Landirenzo tüp takırabilirsiniz, sorun yaşamassınız. Ayrıca bayiden araçın garanti dışı kalmadığına dair bir yazılı belge alabilirseniz,sizin için daha iyi olur.Eğer bayideki personel değişirse,belge ile garanti devam ettiğini ispat edebilirsiniz.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. eran_1907

eran_1907 SCW Üyesi

14
    0
    1
    emre kardeşim sen beni tanıyosun ben sana söylemiştim landirenzo diye kendimde taktırdım o seatta çalışanın arabasına kendı arabamla bırlıkte takıldı. ayrıca foruma bu konuyu acmıstım azıcık baksaydın görebilirdin ;)

7. Yuxell

Yuxell SCW Üyesi

40
    7
    8
    Şuan piyasada landirenzo olarak satılmıyor enjektörlerde olumlu değişikler yapmışlar ve Landı adıyla satılıyor diye biliyorum.

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    bayiden garantinin bozulmadığına dair kağıt alın. vermeyecektir çünkü garanti bozuluyor. sizleri kandırmasına izin vermeyin.

Bunu beğendi. parsef bunu beğendi.
  9. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    bende defalarca sordum avek te garanti bozuluyor dediler ; nasıl iştir bu biri bozulmaz diyor biri bozulur diyor??

ayrıca kullanma klavuzunda lpg ye tam uyumludur dıyor o zaman neden klavuza bunu yazıyorlar bu seatta insanın canını sıkmaya başlıyor artık yani ..!

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

madem diyorlar kardeşim siz yazılı kaşeli bir kağıt alın söz uçar yazı kalır ..ayrıca bende alırken dediler garantisi bozulur diye ben bilerek aldım şu anda araba 1100 km de istanbulda şehir içi trafikte 380 yakıyor benzinle ,bilginiz olsun yapacağınız km ye göre ..

10. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Garanti bozulmaz diyenler adam kazıklamaya çalışanlar. Doğuş grubunda lpg ne yazıkki garanti dışı...sakın kanmayın

Sayfayı Paylaş