Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi style mi? 1.4 tsi fr mİ?

Arkadasim 1.4 tsi yerine 1.6 tdi stil daha ekonomik tdi istemiyorsan 1.2 tsi ye devam et baska dusunme

tmm işte 1,4 tsı FR zaten bendekıde seceneklerde yoktu dıe 2,0 yazdım :D

bende senin aracı 2.0 sanmıştım ama standart fiyat listesinde olmadığından anlamalıydım 1.4 TSI FR olduğunu :)
kararımı vermiş durumdayım 1.4 TSI FR olacak, geçen hafta bir mülk satışım vardı anlaşmıştık ama karşı taraf krediyi alamadı
bizim iş de şimdilik kaldı, umarım bu 2 hafta içinde mülkümü satıp aralık ayı geçmeden FR mi alırım,
ocak ta sizce fiyatlar ne yönde etkilenir kime sorsam fiyatlarını artacağını söylüyor

kişisel tercihim olarak kesinlikler 1.4 tsı FR...

1.4 fr olsun dolu olsan herzaman araba mı alınor sanki

ben 1.2 tsi kullanıyorum ve çok memnunum.Bir arkadaşın söylediği gibi milleti şaşırtmaktan bıktım 1.2tsi la :eek:.ben fr yı cok begenıyorum görünüş olarak hatta fr tampon düşünüyorum benım arabaya.1.2 tsi bu tadı veriyorsa emınım 1.4 tsi çok harıkadır.1 kez kullandım ama trafık olan bır yerdı çok fazla deneyememiştim :)Bence 5 bin tl farkı çıkarabiliyorsan kesinlikle 1.4 tsi fr derim :eek:key:

Geri
Üst Alt