Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi style mi? 1.4 tsi fr mİ?

şimdi sen gidip 1.2 tsi alınca fr aklında kalmıcak mı bence kalıcak :)

keşke ben alırken 1.4 FR olsaydı

biraz daha sık fr al derim 1.2tsi dan memnunum ama fr gerçekten keyifli olur.

Dot matrix ekranı için bile FR alırım. :) Ayrıca FR'larda mı var sadece bilmiyorum ama kadrandaki ibre beyaz değil kırmızı benim çok hoşuma gitti :)

sadece görüntüsü için bile FR alınır kaldı ki style'den kat kat dolu bir araç ;)

Bence her ikisi de değil:) 1.2 t nin benzin avantajı ne kadar olur bilmem ama vergi anlaminda bütçeye katkısı var.1.4 fr ise başlıbaşına yalancı bahar benim gözümde.Aynı fiyatlara hatta daha ucuzuna 60 bini geçmemiş Golf GT ler var piyasada.Daha güçlü olmasının dışında malzeme kalitesi daha iyi,satılmak istendimi " her zaman için Golf " denilip değeri düşmicek bir araba.Sıfır arabadan başkasına binmem diyorsan bir şey diyemem tabiki

2010 da fr yoktu ki şöyle ağız tadıyla alalım, gerçi o zaman 1.2 de yoktu ama :)

FR derim daha da konuşmam.

Dot matrix ekranı için bile FR alırım. :) Ayrıca FR'larda mı var sadece bilmiyorum ama kadrandaki ibre beyaz değil kırmızı benim çok hoşuma gitti :)
Kadranlar 2012 model tüm leonlarda kırmızı Murat:) Spor bir hava katmış bende çok beğendim.

yanzlı işin komiği bu şişe o motordan büyük :D komik falan ama cidden kapu altnda o 1,2 litre motoru görünce kapat abi dedim :D

Geri
Üst Alt