Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 0-100

:) Abi 1.2 TSI ama 1.4'lerle deniyorum arada pek birşey yok. 0-100'de benim normalde 10.9 saniye. Ancak 9.5-10sn'de ulaşıyorum. Yazılım filan olmadan 0-100'ü 1-1,5 saniye indirmek zor olsa gerek :)

Direksiyona gelincede serviste 1500TL olmuş 850 liraya satarım :D

:) Abi 1.2 TSI ama 1.4'lerle deniyorum arada pek birşey yok. 0-100'de benim normalde 10.9 saniye. Ancak 9.5-10sn'de ulaşıyorum. Yazılım filan olmadan 0-100'ü 1-1,5 saniye indirmek zor olsa gerek :)

Direksiyona gelincede serviste 1500TL olmuş 850 liraya satarım :D
yazılımsız bocanegra 0-100 kaç sn'dir?

Walla güzel değerler murat bide bu değerler 18. jantlarla mı yoksa 16 lar sayesınde mi eger 18 le harbiden helal olsun :eek:key:

@ilkerbilim
Emniyet kemeri uyarı sesini seviyorum o ötmeden yapamıyorum.

@ultraslanonur
Polo hafifliğinden dolayı kafa tutabilir.

@Lejyoner
DSG Golf kalkamıyo abi, fark atıyorum bayaa :) Leon'da da çok farklı olmaz diye düşünüyorum ki bende 18 bbs, golfte 15 comfort jant kapakları vardı. İstersen deneriz abi :)

@E_G_E
16 jantlarla denedim yalnız 18'lerle denediğimden bir fark yok, 18'ler öyle 1-2 saniye patiye tutunmuyor bunda tutunuyor. Bugün fırsat bulursam tam 5000dd'de patiye tutunurken 2'ye attığımdaki sonucu merak ediyorum.

araban dsg mi? bilmiyorumda sestende öyle hissettim hiç dsg arabaya binmedim nasıldır ne değildir bilmiyorum :D

1.2 tsi ibiza yer atar :p

Geri
Üst Alt