Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

09.06.2013 Hasan Tan cocuk yuvası piknik resim ve videoları..

çok katılmak istediğim bir organizasyondu. giden herkesin yüreğine ve ayağına sağlık.

Güzel bir Organizasyondu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim çabaları olan herkese çok teşekkürler özelliklede [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abiye gelmesin den dolayı ufak bir çocuğu olmasına rağmen sabahın köründe çıkıp gölcükten istanbul 'a kimsesiz çocuklar için geldi ... dibimizde olupda gelemeyenlere rağmen...Teşekkürler [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] , [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] , [MENTION=4]kfy[/MENTION] :hosgeldin::):):):):)

Bunlarda benim elimde olanlar çok resim çekemedik ama çeken herkez eklesin resimleri.
[MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abi son resmini koymuyorum. :)

Yanlız benim aklım hala orada biz konvoy yapmısken arkadan bir sarı kia ceed geldi ya tek kapılı blow off vardı bize bulastı ben sanki yekta abinin o adamın onune kırıp kavga ettiğini gördüm yanlısmı gördüm :D beni cok sinir etti ya o aramıza girip konvoyu bozuyordu . [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION]

Güzel bir Organizasyonu da alnımızın akıyla dört dörtlük yaptıgımızı düşünüyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim...

Geri
Üst Alt