Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

09.06.2013 Hasan Tan cocuk yuvası piknik resim ve videoları..

bir organizasyon yada etkinliğe katılmayı çok istemiyecem bundan sonra illa bişey oluyo yahu kahvaltı biiir abant ikiii buda üüüç üçünede okadar istedim başıma iş geldi herşeyde hayır vardır kısmet emeği geçenlere helal olsun [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] barıış geçmiş olsun kardeşim

bu günkü organizasyonda maddi manevi emegi geçen herkese çok teşekkürler şunuda paylaşmadan içim rahat etmedi organizasyondan sonra bazı çoçukları arabalarımızla gidecegi yerlere götürmek gerekti benim aracada iki kızımız bindi bahçeli evlere götürüp gereken yere ulaştık sonra aractan teşekkür edip indiler ve ben arkalarından bakarken düşünmeye başladım iki kız çocugu bu dünyada adeta yapayalnız sevgiye ve ilgiye muhtaç kendi çocuklarım gözümün önüne geldi şu an hala gözümün önünde o an allah bu çocuklarımızın yardımcısı olsun çok zor geldi bana bunları ne için yazdım içimizde mutlaka maddi durumu iyi olan insanlarımız mevcut bu çocuklarmızdan ilgimizi ve alakamızı sadece bu günlük degil daima eksik etmeyelim derim cezmi abinin bir çocugumuz için başvurdugunuda biliyorum çok sagol cezmi abi senin gibilerin sayısı çogalsın inşaaalah bunlar bizim çocuklarımız şimdiden alaka gösterenlerden allah razı olsun

evet şimdiye kadar bir çok organizasyona katıldım ama bu en uzun ve en zevkliydi çocuklarla beraber azda olsa onların istediği sevgiyi verdik heleki benim aracımın siyah beyaz olması onları çok etkiledi hemen arabaya koştular çoguda beşiktaşlıymış oradaki yetkililerde bize çok teşekkür etti bende dönüşte biraz karışıklık oldu kimseyle vedalaşamadım bende aracıma 3 tane genç aldım onlarda z.burnunda kalıyorlarmış kapısının önüne kadar bıraktım yolda gelirkende çok eglendik yüksek sesle müzik dinlemeyi çok seviyorlarmış son olarak ayrılırken telefon numaramı verdim ve ne zaman canınız sıkılırsa beni arayın çıkıp gezelim dedim

yapımda ve yayında emeği geçen abilerim kardeşlerim, canıgönülden kutluyorum sizleri. Allah razı ve memnun olsun sizden. saygılar SCW.

evet şimdiye kadar bir çok organizasyona katıldım ama bu en uzun ve en zevkliydi çocuklarla beraber azda olsa onların istediği sevgiyi verdik heleki benim aracımın siyah beyaz olması onları çok etkiledi hemen arabaya koştular çoguda beşiktaşlıymış oradaki yetkililerde bize çok teşekkür etti bende dönüşte biraz karışıklık oldu kimseyle vedalaşamadım bende aracıma 3 tane genç aldım onlarda z.burnunda kalıyorlarmış kapısının önüne kadar bıraktım yolda gelirkende çok eglendik yüksek sesle müzik dinlemeyi çok seviyorlarmış son olarak ayrılırken telefon numaramı verdim ve ne zaman canınız sıkılırsa beni arayın çıkıp gezelim dedim
kemal kardeş emegin çok geçti allah razı olsun

Off-Road Ekibi bizden fazla Anladığım kadarıyla helal olsun :eek:key:
Oda sizlerin eksikliği collu kardeş ben utandım bunu söylemeye ama sen hiç çekinmeden soylemissin maşallah nasıl bakarsan öyle gorurmussun onlar 10 biz 20 arabaydik zaten hepsi çok değerli dostlarki hiç siz biz diye bakmadım açıkcası

Bir organizasyondan daha çok anlam ifade eden bir gün oldu,ordaki tüm çocukları biraz güldürebildiysek ve günlerinin güzel geçmelerini sağladıysak ne mutlu bize..

Başta tüm katılımcılara,mangal malzemelerinin temini yiyecek içecek desteğinde bulunan sponsorlarımıza sonra organizasyonun hazırlık ve devam aşamasındadaki gayretlerinden dolayı @Absolut Barışa,bizleri bu günde yanlız bırakmayan Marmara off road kulübüne sonsuz teşekkürler..

Not: Dönüşte kızımın hastalığının artması sebebi ile konvoya kalamadan acil döndüm vedalaşamadım,kusuruma bakmayın..

Geri
Üst Alt