Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 bz 6686

iç dikiz kararır zaten sadece dışardakiler kararmaz..

emrecim leon sürüş deneyim performans konfor yol tutuş yol sesi müzik sistemi....ne bileyim görüşlerini bi paylaş da!!!!

abi 500 km lik sürüşte daha ne görüşü :)
biraz süreyim yavaş yavaş zaten eski yeni kıyaslaması yapacağım.

şu anki görüşlerim:

ses sistemi çok net güzel bas veriyor ancak yüksek seslerde tiz kalıyor ses.

süspansiyon sert ama titreşim çok az. (golf daha konforlu bu konuda)

direksiyon tepkileri yol tutuş laf yok.

lastiklerim pirelli p7 ve oldukça sessiz lanet turanza lardan bin kat daha sessiz ve yumuşak pirellinin gözünü seviim. benim işimi layıkı ile yerine getircek bir lastik o konuda sevinçliyim.

koltukların şekli mükemmel.

ses yalıtımı ise bana göre yeterli. ileride belki ziebartta yalıtım yaptırırım.

sevmediğim bir yanı orta konsol şöför tarafında çok içte kalıyor uzun yolda ayağımı yatırıp konsola yaslayamıyorum ağrıtıyor.

ayrıca arka soldaki boş tweeter yuvasından cızırtı geliyor. (yüksek ses ve baslı şarkılarda)

Emre kardeşim MAŞALLAH kuğu gibi.Hayırlı ve uğurlu olsun.

o P7'ler bende 21K'de tamamen bitti nerdeyse sonrasında da tabanları vs. kaymış zaten.. :S

o P7'ler bende 21K'de tamamen bitti nerdeyse sonrasında da tabanları vs. kaymış zaten.. :S

sert kullanıyorsundur yiğitcim.

daha önce golf aracımdada p7 gelmişti. 10000 km kadar ağır yağış altıda dahil olmak üzere bir çok şartlarda ciddi şekilde tatmin etti. özelliklede ses konusunda. bridgestonelar tamam güzel tutunuyor ömürlü falan ama bundan sonra bana tek kuruş para çıkmaz o rezil ses yapan lastiğe.

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

emre ne bileyim ortalaman da 8.8 i bulmuş o ne öyle yav!!!bu tsi 1.6 dan beter sanki:)

ilk bindiğimde 32 33 dü. istanbul içi trafiğinde 80 90 km yaptım 11 12 civarı idi. yolda anlıkta 6,5 7 arsını geçmedi. ancak 120 160 arası geldim temde. bursa izmit arasıda şehir içinden farksız. tek rahatladığı kısım bursa eskişehir arası. onun üzerinede 150 km kadar eskişehir içi ekle :)

sonuçta daha ilk depo ve rodaj. 5 6 bn km den sorna kıskandırırım seni :)

emre ne bileyim ortalaman da 8.8 i bulmuş o ne öyle yav!!!bu tsi 1.6 dan beter sanki:)

Hocam fazla kurcalama, bunlara ufak dokunuşlarla kendini 150hp üstüne atıveriyor üstelik yakıt daha da düşüyor. bizimkileri oralara götürmen için altüst etmen lazım ki değmez atmosferik için. şimdiki makineni sorunsuz kullan bundan sonra tercihin bu grup olacaksa bu makineleri iyice incelemeni tavsiye ederim. Gidip 2lt atmosferik araç alacağına bu daha makul bi seçenek olmuş.

Geri
Üst Alt