Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 bz 6686

evet Gökhan abi gerçekten çok kolay döşeme çıkıyo camı tutan ayak gevşetiliyo ve cam serbest..

hayırlı olsun kardeşim benim çektiğim fotolar güzel çıkmamışmı yaw :)

2 tırnakmı yeme bizi yiğit ne ikisi:)sökmesek 2 diye milleti gaza verecen yav...

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

emre hayırlı olsun kardeşim...

saolasn abicim. film olayında kapı kaplamasının sökülmesinin ciddi karşıtıyım toledoda yaptırdm bir daha tövbe ettm geri takamıyorlar.

Kardeşim hayırlı olsun.Araban çok güzel.Fotolarda öyle.Ama keşke önce bana yollasaydın biraz ışık ayarı verseydik çok farkederdi fotolar =)

ismailcim onu artık bende yapabiliorm ancak acd see programından ancak programın süresi dolmuş trial yüklediydim :D 200 tane de resim olunca aralarndan seçtm.

emre abicim allah kaza bela vermesin güle güle kullan maşallah...

saolasn kardeşim.

kazasız belasız kullan kardeşim çok güzel araban. Senden birde rica etsem kadranın gece görüntüsünü alırmısın nasıl duruyor merak ediyorum mümkünse elini titretme :D

kanka aklımda ama benim el titrio peder para yolayınca ucuz yollu tripot almayı düşünüyorum o zaman kesin çekerim. gerçekten harika duruyor dün gece kadrana bakmaktan yola bakamıyordum nerdeyse :)

emre depoyu fulledinmi ? eğer göstergenin fotosunu eskişehirde evin önünde çektiysen yarım depo yakmışsın :D

abi şuan 500 km oldu 180 daha gider diyor. araç rodajda birde otobanda 120 -160 arası gittim. izmitten bursa çıkışna kadarda şehir içinden farksız o yolu kullanan arkadaşlar biliyorlardır. bence normal. esas veriler 5000 km den sonra çıkar.

hayırlı olsun kardeşim benim çektiğim fotolar güzel çıkmamışmı yaw :)

onlar harika çıkmış ama onlar teslimatın fotoları ayrı klasörde :)

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

125520132223110946.jpg

125520137323319620.jpg

125520142422955572.jpg

Bayağı bir reklam vermişsin Emre... :)

abi bunlar ne :D
sonuncu imza adayı :D

ben anlamam isterim gece görüntüsünü kardeşim :D

Hayırlı olsun Yunus Emre..Güzel günlerde,güle güle,kazasız belasız kullanman dileğiyle...

artık beceriyorum hıhhh :D

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

hatta bagajımda tripod ile dolaşıyorum :D

Geri
Üst Alt