Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

04.10.2009 Pazar SCW AİLESİ Kahvaltı Organizasyonu (tarih değişti)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şebnem ayvalıkta olduğundan dolayı gelemeyecek... ben inşallah orada olacağım

Murat'çım, yengem sanırım benim ayrıldığım kurumda çalışıyor Filiz Abladan öğrendiğime göre. Ara sıra gayrimenkule dair sorular istekler geliyor, ben yapamadım yabancıya gitmesin, hala devam ediyorsa gelen istekleri size aktarırım. Sanırım 1 yıla kadar benim de gayrimenkul yatırımım söz konusu olacak, geleceğe dönük artık elle tutulur bişey lazım yaş kemale ermeden:)

Elinde çok iyi fırsatlar varsa bence buradan da paylaşılmalı fikrindeyim. Zaman krizin toparlanmaya çalışıldığı bir an, değerli fırsatlar her zaman ele geçmeyebilir.

valla ben artı +1 daha olabilirim :) sabah belli olacak.

Bu arada sabah 9 da merter migros hareketmidir, yoksa toparlanıp 9:30 gibi mi hareket edilir?

90dk damı gidicez yahu pazar sabahı kartala :D

Arkadaşlar kısmetse sonraki organizasyonlarda aranızda olacam... Tüm SCW ailesine kazasız ve mutlu günler diliyorum...

saat 9.5'ta Erya'da olunmicak mı. ??

3 mesaj yukarı bak bebekk..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt