Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

04.10.2009 Pazar SCW AİLESİ Kahvaltı Organizasyonu (tarih değişti)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yazdım senide :=))

son sayı 45 yokmu arttırannn :)

yine çok gelmek isteyipte,gidemediğim bi org. daha...

arkadaşlar merhaba.burdan özellikle cezmi abi,çağlar,gökhan ve abim olan lepn sport'a sesleniyorum.organisazyonlar yapılıyo ama hiç çağrılmıyorum.:(:(:( tamam seatım olmayabilir ama bana neden üvey evlat muamelesi yapılıyoki......! paramız arabamız yoksa abilerimiz kardeşlerimiz var ama dimi.ayıp size...:):):):):) bilmem anlatabildimmi? bilgilerinize sunarım:D bütün SCW üyelerine keyifli forumlar diliyorum..:)

Emre sen gel yeterki araba çok hangisini begenirsen artık...bilalin kardeşi kardeşimizdir...:)
Bu arada sinan arkadaşımızda gelicek sf_...neydi yav nikini unuttum...sanırım 2 kişi...birazdan yanında olucam zaten...

Emre sen gel yeterki araba çok hangisini begenirsen artık...bilalin kardeşi kardeşimizdir...:)
Bu arada sinan arkadaşımızda gelicek sf_...neydi yav nikini unuttum...sanırım 2 kişi...birazdan yanında olucam zaten...

sağol reis allah razı olsun.bende öle yapcam zaten seçicem bitane araba açcam kapıyı hop ben geldim dicem.bakalım günün talihlisi kim olcak:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt