Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

03.10.2010 Kahvaltı Organizasyonu Fotoğrafları

tesekkurler can eline saglık :)

kıwanç gelecektimde abi cumartesi günü kız arkımla oluyorum sabaha karşı ewe dönüyorum pazar sabahı kalkamıorum erken :) yoksa gelicektim

valla cenk sabah eve gırdım 15 dk 20 dk ıcınde cıktım bulusmaya geldım sıfır uyku !! ozgur kardesımız sanada bı reddbull yapardı :)

Eline gözüne objektifine sağlık can.....

yorumlarınız ıcın sagolun beyler daha fazla cekmek ısterdım ama b ara yagmur flan serpmeye baslayınca yarıda kesım sonradan da dagaldık zaten.
Ozanım sana ozel foto yapcam 1 sene oldu b turlu denk getıremedık zaten :)

valla cenk sabah eve gırdım 15 dk 20 dk ıcınde cıktım bulusmaya geldım sıfır uyku !! ozgur kardesımız sanada bı reddbull yapardı :)

2 gün önceki haberlerde, yurtta peşpeşe 2 enerji içeceğini aldıktan sonra fenalaşıp yere yığılan ve tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden öğrencinin durumunu dinleyince aklıma sen geldin nedense. Bence bu gazlı içecekler hiç sağlıklı değil, şunlardan süratle kurtulup ıhlamur kuş burnu tarzı daha makul keyiflere yönelmende fayda var, bu sevimsiz duruma değinmeden geçmeye gönlüm elvermedi, umarım kızmazsın.

2 gün önceki haberlerde, yurtta peşpeşe 2 enerji içeceğini aldıktan sonra fenalaşıp yere yığılan ve tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden öğrencinin durumunu dinleyince aklıma sen geldin nedense. Bence bu gazlı içecekler hiç sağlıklı değil, şunlardan süratle kurtulup ıhlamur kuş burnu tarzı daha makul keyiflere yönelmende fayda var, bu sevimsiz duruma değinmeden geçmeye gönlüm elvermedi, umarım kızmazsın.

Faruk abim haftada en az 1 defa 2 tane Powerade ya da Burn içiyorum arka arkaya..bence önemli olan alınan takviye enerjiyi harcamak..

Bu yaşta bu tür enerji içeçeklerine neden ihtiyaç duyarsınız anlamamki :) Ben sizin kadarken öyle enerji içecekleri falan yoktu ve bu zamana kadar ihtiyaçda duymadım hiç. :D

Geri
Üst Alt