Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

03.10.2010 Kahvaltı Organizasyonu Fotoğrafları

eline sağlık Can, harika fotolar.. sayende arabamın ilk fotoğrafını da senden almış oldum:eek:

eline sağlık Kurtbilim, yine harika fotolar ama imza yapacak fotomu bulamadım :D

34 ua 1336 plakalı leonun sahibi kim ise kafamdaki herşeyi yapmış egzoz ucu hariç zewkimiz aynı kardeşim kaçlık yay taktın araca ? şu sıfır sendromunu atıyım üstümden alıcağim janta kadar aynı olmu araba çok keyif aldım resmine bakarken canlı olarak görme fırsatı buldum teşekkürler

34 ua 1336 plakalı leonun sahibi kim ise kafamdaki herşeyi yapmış egzoz ucu hariç zewkimiz aynı kardeşim kaçlık yay taktın araca ? şu sıfır sendromunu atıyım üstümden alıcağim janta kadar aynı olmu araba çok keyif aldım resmine bakarken canlı olarak görme fırsatı buldum teşekkürler

Öerin arabası, daha yeni aldı. Egzosu standarttır daha el atamadı :) Koni coilover var üzerinden :)

cenk :) sende katıl o zaman canlı canlı gor :) bızde senı canlı canlı gorelım

Geri
Üst Alt