Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

Geçmiş olsun Selçuk... Tampon dert değil zaten İstanbul'da yaşıyorsun, tampon her türlü riske açık.

Çamurluk sökülüp, içeriden düzeltilir tabi fakat güneşte belli açılardan baktığında mutlaka belli olur. Mini onarımda boyatmak için AutoKing'e gideceksen o çamurluktaki kuşak var ya, onu bir türlü adam gibi boyamayı ya da verniklemeyi beceremiyorlar. İlla ki bi yerinde iğne başı kadar baloncuk bırakıyorlar sonra oradan yürüye yürüye açılıyor. O parçaya boya tavsiye etmem.
Yerinde olsam çamurluğu komple orjinal boyalı şekilde getirtirdim.

geçmiş olsun selçuk Allah beterinden saklasın inşallah görüp göreceğin bu olur

selçuk geçmiş olsun kardeşim. inan içim acıdı yaa. cana gelmemesi sevindirici tabi de ama bizler için arabalarımızın yeride ayrıdır bilirsin. o araba bide 9 günlük kırmızı bi fr sa acımız dahada çok katlanıyor. bencede kaskoyu işe katmasan daha iyi olur hasar kaydı gözükecek ve satarken laf anlatman zor olacaktır...

Allah saglık versin selcuk bunlar geçici sımdı nazarlik olmuş daha bundan sonra korkma :eek:key: Allah kaza bela ceza vermesin inşallah yakisikliymis maşallah

geçmiş olsun abi inşallah seninde arabanında görüp göreceği bu olur başka bi şey olmaz ama bir de şu varki ne yazıkki büyük araçlar affetmiyor trafikte

Üzüldüm Selçuk'um,arabana nasıl titiz bir adam olduğunu biliyorum ama istanbul burası...bununla gecmis olsun..arkadaşların dediği gibi Kaskoyu hiç karıştırma bence,hasar kaydı işlenmesin birde..
Bir an once kan akit kardesim,tekrar gecmis olsun..

kardeşim geçmiş olsun, rabbim beterinden saklasın inşallah. üzücü bir durum fakat inşallah son olur.

Allah beterinden saklasın nazardır ya çok geçmiş olsun.. sakınan göze çöp batar bu böyledir bende aynı yerden darbe yemiştim cupra tampon taktırdım sonra.

Geri
Üst Alt