Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

Çok geçmiş olsun...Tır şöförleri çok sakat işler yapıyor uzak durmak gerek...Dün Mall of İstanbulun orda trafik sıkışık dur kalk dur kalk ilerliyor...Yanımızdaki tır öndeki fabiaya arkadan dokundu..Tabi dokunmasıyla arka stop kırıldı...

Bu Gün Sanayide bi ustaya Götürdüm tanıdık bilinen biri ve Audi Mercedes BMW gibi araçların servis dışı işlerini yapıyormuş.. Şöle bi baktı bi gün sabahtan gel akşama al git arabayı 250 liraya mal olur boyandığını bile anlamasın zaten local boya yapıcam dedi ama ben genede mini onarım için Auto King ve Zenith ten bi görüş almak istiyorum hafta içi bi göstericem.. Çamurluğun değişmesi taraftarı değilim evet fotoğrafları elimde ama kime ne anlatabilirsin satarken.. o yüzden local boya ve mini onarımla hallettiricem sanırım aslında bizimkilerde diyo değiştir parçayı araba zaten sıfır aklında kalmaz.. ama bide sonrası var şuncacık şey için parça değiştirdiğime kim inanırki dün akşamdan beridir canım çok sıkkın acaba diyorum bilmeden birinin hakkınımı yedik yoksa sadakamızımı eksik verdik.. kaza desen değil çizik desen oda değil çok sıkıntılı bi sürece girdik artık hakkımızda hayırlısı.. Şunuda belirteyim bu olayla aracımdan soğumuş değil daha çok sahiplenmiş durumdayım bundan sonra gözümü dört açıp ne arkamdaki aracı kollamaktan vazgeçerim nede önümdekini..

büyük geçmiş olsun allah beterini göstermesin. enkısa zamanda az da olsa bi sadaka ver derim.....:(

Bu Gün Sanayide bi ustaya Götürdüm tanıdık bilinen biri ve Audi Mercedes BMW gibi araçların servis dışı işlerini yapıyormuş.. Şöle bi baktı bi gün sabahtan gel akşama al git arabayı 250 liraya mal olur boyandığını bile anlamasın zaten local boya yapıcam dedi ama ben genede mini onarım için Auto King ve Zenith ten bi görüş almak istiyorum hafta içi bi göstericem.. Çamurluğun değişmesi taraftarı değilim evet fotoğrafları elimde ama kime ne anlatabilirsin satarken.. o yüzden local boya ve mini onarımla hallettiricem sanırım aslında bizimkilerde diyo değiştir parçayı araba zaten sıfır aklında kalmaz.. ama bide sonrası var şuncacık şey için parça değiştirdiğime kim inanırki dün akşamdan beridir canım çok sıkkın acaba diyorum bilmeden birinin hakkınımı yedik yoksa sadakamızımı eksik verdik.. kaza desen değil çizik desen oda değil çok sıkıntılı bi sürece girdik artık hakkımızda hayırlısı.. Şunuda belirteyim bu olayla aracımdan soğumuş değil daha çok sahiplenmiş durumdayım bundan sonra gözümü dört açıp ne arkamdaki aracı kollamaktan vazgeçerim nede önümdekini..

abı ben sunu anlamıs degılım bızım mıllet dort bılınmeyenlı denklemden bıle zor cozulur ya parca degısımıne bıle garıp bakıyorlar ya ne guzel ıste orjınal parcyla degısmıs ama yok degısme oldumu hemen fıyat kırarlar mıllet yurtdısında keyfıne aracının boyasını degıstıryor bızde boya oldumu almktan vazgecıyor mıllet ya sonucta arabalar dısarda duruyor trafıge cıkıyor ıllakı baslarına bısey gelebılır boysı malzemsı orjınal gbı olmussa sıkıntı bunun neresınde ben eskıden boyalı araca olsa sıkıntı yaratmzdım alırdım ama sımdı almıyorum onun ıcınde sıfır arac aldım cunku bılıyorumkı ben alsam benden kımse almıycak ha benım ıcın boyalı arac sorun mu hayır tek sorun sonradan sıkıntı yaratması lafı cok uzattım bence orjınal parcayla degıstır arac daha yenı rengınde bıle fark yaratmaz yanı solemsen kımse oranın degıstıgını bıle anlmaz bence

Çok geçmiş olsun kardeşim,beterinden korusun Allah..Kafana takma böyle şeyleri rahat ol yaptır keyifle sür aslanını..

selçuk abi çok geçmiş olsun çok üzüldüm valla nazarlık oluversin abi

Geri
Üst Alt