Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Öğlen Kurstan çıktım malum yağmur vardı gittim arabanın bi tozu pisliği alınsın diye kendi ellerimle güzelce yıkadım.. aşağıda da fotoğrafları..
    DSC05991.jpg

Ekli Dosyalar:

Bunu beğendi. freesezar bunu beğendi.
  2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    hayırdır selçuk bişey mi oldu :?

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Daha Sonra çıktım eve gidiyorum altınşehir köprüsünün üstünde trafik sıkışık önümde araç bende durdum bekliyorum tek şeritli yol ve ben yolun hafif sağında kalmakla beraber ortasındayım.. derken tak diye bir ses geldi bi baktım sağımda bi tır dibimde bitti bi an noluyo demeye kalmadan indim araçtan birde baktım ki manzara bu.. Daha 9 günlük aracım 250 km de...

Aaracıma çarpan arkadaşa bişey demiyorum oda evine ekmek götürüyor...

TIR şoförü hataydan Gelmiş.. Kayabaşından Yük alıp geri dönecekmiş.. Uykusuz ve Yorgundu..

Polis çağırmadan tutanak tuttum tutanağa göremediğini yazdı TIR Şoförü.. Fakat Olan Bizim Arabanın Orijinalliğine oldu sanırım..

Neyse cana geleceğine, mala gelsin diyorum allah beterinden saklasın..

Bu konudaki önerilerinize başvurmak istedim sizce bu parçanın yerinden çıkarılmadan düzeltilip local boyanarak böyle kalmasımı iyi olur.. yani mini onarımla bu iş çözülürmü..

Yoksa 9 günlük arabaya bu parçayla ne uğraşıcan git yenisini taktır demekmi yeğdir..

Not: bir tane klips yerinden bile oynamadı ve üst çizgide kırık yok ayrıca far ve tampon ve kaput çizgisinde de bozukluk yok!

[BILGI]Konuyla Alakalı İşlemin Sonucu Ve detayları Aşağıdaki konudadır:

http://www.seatclubworld.com/memnunum-40/son-zanaatkar-mustafa-usta-19424/[/BILGI]

Eki Görüntüle 8509
    DSC06036.jpg
    DSC06040.jpg

Ekli Dosyalar:

4. oktay_1975

oktay_1975 SCW Üyesi

27
    4
    3
    Çok geçmiş olsun , allah beterinden saklasın. üzücü bir durum

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    abı cok gecmıs olsun

6. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    Çok geçmiş olsun.

7. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Çok geçmiş olsun Selçuk. Çok üzücü bi durum olmuş. O kaportadaki eziklik yağlı çekiç ustalarınca halledilir. Ama çizikler can sıkar işte. Sen fotoğrafları sakla ilerde lazım mazım olur. Ama yaptırırsanda kaskoya elletme bence. Yarın bi gün çarpma diye kayıtlara geçer kimseye dert anlatılmaz. valla ne desem bilemedim. Geçmiş olsun tekrar.

8. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    geçmiş olsun selçuk hocam.Allah beterinden saklasın.

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    abı sen sovmesende ben suan resımlerı gordukten sonra senın yerıne sovmeye basladım bıle ya bırak yorgunmus evıne ekmek goturuyormus hepsı aynı aracları yuksek ya onlara bısey olmaz ya ondan bole kullanıyorlar yorgunsa trafıge cıkmasın bırınıde ezebılırdı yada senın aracında ustune cıkabılır senı yaralayablırdı abı cok gecmıs olsun

skymz, KİREÇ ve Çöllü bunu beğendi.
  10. wezosso

wezosso SCW Üyesi

129
    27
    28
    çok geçmiş olsun ya hakkaten üzücü bir durum cana geleceğine mala gelsin
    buarada doğuşta leona ilk baktıgımda satış temsilcisi bu kırmızıların çok dikkat çektiğinin ve kırmızıların fazlaca kazaya karıştıgını söylemişti.
    tekrar geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun...

Sayfayı Paylaş