Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC2010 Taktirdim

  • Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
wide pic tuşuna bas seçeneklerde locked diye bişey var oraya verdiğim kodu gir "ignore" seç o kadar bir fırsatını bulursam sana logoda atarım açılış için
 
tesekkurler arkadaslar... levent denicem bilgi icin ayrica tesekkur ederim
 
Arkadaşlar konuyla ilgili son izlenimimi paylaşmak istedim :

Zenec her açıdan çok iyi cihaz, tek zayıf kaldığı nokta bence; radyo çekim kalitesinin, özellikle şehir merkezinden biraz uzaklaşınca, orjinal teyp kadar iyi olmaması.. Bunun için Zenec le de yazıştım.. Diversity adaptör önerdiler.. Adaptörü distribütöre getirttik, Levent arkadaşımızda denendi işe yaramadı, daha da kötü oldu.. Distribütör, cihazın VW grubunda çok satıldığını böyle bir şikayet gelmediğini söyledi.. Seat için alan sanırım 2 kişiyiz.. Alman forumu var bu cihaz için açılmış orada da (aynı nickle) yazışmalarımı bulabilirsiniz (http://www.nc2010.de/) Bunun tek tuner olmasından kaynaklandıgı iddia ediliyor. Zenec'te bana mailde tek tuner olayını doğruladı, ama piyasadaki diğer cihazlarında (pioneer, kenwood, clarion vs) aynı şekilde oldugunu ayrıca belirtmişler.. Distribütör ise anten girişinin Seat larda tek olması ve araç ses çıkışının zenec için zayıf kalmasını iddia etmekte.. Ses çıkışı kısmı mantıksız çünkü 320kbps mp3 leri dinliyorum ben aracın orjinal hoparlörleriyle sıkıntı yok.. Birinci söyledikleri neden için geçen hafta ekstra bir anten takıldı ön sağ A sütununa 12v tan beslenen bir faydası olmadı, söktürecem. Daha güçlü bir anten takalım dediler ama işe yarayacagını sanmıyorum nedense..

Dediğim gibi cihaz çok iyi, EISA en iyi araç ünitesi ödüllü.. Tüm özellikleri (navigasyon (+43 avrupa ülkesi), bluetooth (+sesli arama), dvd, video çalma (divx), can-bus sayesinde direksiyondan kumanda, klima bilgilerini gösterme, orjinal park sensörlülerde görsel park sistemini gösterme, MFD ekranlılara navigasyon çalan şarkı vs bilgilerini gösterme vs .. ) çok iyi çalışmakta.. Ön panelde SDHC, USB yanısıra 3.5" AVin girişi var.. Yazıımı sık sık güncelleniyor.. Tek sıkıntı dediğim gibi radyo olayı, o da çok kötü denilmez, merkezdeyseniz özellikle gayet iyi çekiyor.. ama daha iyi olabilirdi.. Ya da ben orjinal teyibin çekimini unuttum :)

Bu arada distribütör tarafından yerli sitesi de açılmış http://www.zenectr.com/ .. Az önce bahsettiğim alman sitesi http://www.nc2010.de/

Zenec le ilgili her türlü sorunuza yardımcı olurum.. :)
 
Hayırlı olsun, çok güzel bir cihaz, arabaya da inanılmaz yakışmış, kazasız belasız günlerde kullanmanız dileği ile...
 
Hayırlı olsun Ender abi güle güle kullan gayet güzel olmuş :eek:key:
 
Geri
Üst Alt