Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

şöyle 300ün üzerinde araç olsa bide kameralar çağrılsa of diyorum.....

hepimiz araçlarımızın arkasına ''bu araç dünyanın en pahalı yakıtı ile çalışıyor'' yazdıralım sonra bi araya toplanıp bide dha muhabiri çağıralım olduda bitti buda en güzel 19 undaki kahvaltı sonrası olur muhabire bide kahvaltı ısmarlarız yazıları çekerken scw stickerlarıda çıkmış olur :) katılımda yüksek olur ayrıca en az 30 araç olur haber değeri taşır kesin... hatta haberturk gibi daha muhalif bi medya ile temasa geçebiliris...

geyiğine yazmaya başlamıştım ama sanırım hiçte fena fikir değil olay bittikten sora yazıları sökeriz ayrıca hiç bi ceza durumunada katlanmak durumunda bırakılmyız...

şöyle 300ün üzerinde araç olsa bide kameralar çağrılsa of diyorum.....

Serhat bence ciddi çalışma olursa 300den çok daha fazlası olur.Basını oraya toplamak en kolay şey benimde 1-2 tanıdığım var onlarada bi danışayım ne derler bi öğreneyim en azından 1. elden duyarız fikir sahibi oluruz.

xx

hepimiz araçlarımızın arkasına ''bu araç dünyanın en pahalı yakıtı ile çalışıyor'' yazdıralım sonra bi araya toplanıp bide dha muhabiri çağıralım olduda bitti buda en güzel 19 undaki kahvaltı sonrası olur muhabire bide kahvaltı ısmarlarız yazıları çekerken scw stickerlarıda çıkmış olur :) katılımda yüksek olur ayrıca en az 30 araç olur haber değeri taşır kesin... hatta haberturk gibi daha muhalif bi medya ile temasa geçebiliris...

geyiğine yazmaya başlamıştım ama sanırım hiçte fena fikir değil olay bittikten sora yazıları sökeriz ayrıca hiç bi ceza durumunada katlanmak durumunda bırakılmyız...

Ne tür bir protesto yaparsak yapalım araçların üzerine sticker, yazı vs. şart...

Tek SCW de kalmamalı bu protesto topluca yapılmalı..

arkadaslar ızınsız gosterı yasak bıldıgım kadarıyla bırde ıcerı almasınlar bızı su ızın ısını de halletsek:confused:

vergi tabiki olacak ama devlet memurunun maaşınada aynı oranda zam yapacak o zaman. verirken verme ama almaya gelince kıçındaki dona kadar al. yok öyle bir dünyaa:mad:

Geri
Üst Alt