Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YouTube acildi:)

007

Kayıtlı Üye
Su anda DNS degistirmeden ipad ve iphonedan sorunsuz baglaniyorum youtube'a..hayirli olsun..yoksa daha onceden bilginiz varmiydi? :confused:

yoo valla ben hostu değiştirdim..öyle devam ediyor..ama iphone zaten giriyordu diye biliyorum..

yoo valla ben hostu değiştirdim..öyle devam ediyor..ama iphone zaten giriyordu diye biliyorum..

Yok iphone girmiyordu..dns degistirmek sartti..su anda resmi olarak giriyor...Sanirim devletle olan vergi isi hallolmus..Ataturk'un videolari bahaneymis demek ki burdan bu sonuc cikiyor cunku halen o pis videolar oarada duruyor Ataturke hakaret iceren videolar...

şimdi blackbery den denedim bende tık yok

Yok acilmadi hala kaan abi :D mahkeme karari haken duruyor sen wireless ile giriyorsan nete normaldir acilir

Abi farkli modemlerle giris yaparken giriyor olmayasin yada kullandigin dns adresi artik youtubeye giris yapiyor. :)

Abi farkli modemlerle giris yaparken giriyor olmayasin yada kullandigin dns adresi artik youtubeye giris yapiyor. :)

Donanim haberin iphone forumunda boyle bir haber vardi youtube acildi diye..ben de deneyim dedim..dns ayarlarina hic dokunmadan..ve baglandi..hatta su anda ipadte you tube seat leon tsi videolari izliyorum:)

Bende dh'deki iphone bolumunde yayinlanan dns leri kullaniyorum iphoneden oyle giriyorum:)

Geri
Üst Alt