Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Leon'da Ses Sorunu

bu 2. ses sorunu bende de var gerçi benim aracım da tesisat var şimdi servise gidip böyle böyle aracımdan ses geliyor desem. Ee sen tesisat yapmışsın bir şey yapamayız derler mi :(

e derler tabiki :D kapılardaki hoparlör arkasına ses izolasyon süngerlerini koyarsan biraz daha rahat açabilirsin. İzolasyon bakımından fakir bizim araçlar, ses gelmeleri de bu yüzden. Fazla dert etmeden devam edin binmeye.

aslında kapılarda ki hoparlörlere ellemedim sadece orjinal teybi değiştirdim ve bagaja bas koydum. Gerçi küçük bi bas değil ama araba yıkılacak gibi oluyor :) izolasyonu kendi imkanlarımla mı yapacam yani servis oralı olmaz diyorsunuz :)

on kısımdan benımde catır cutur ses geliyor.sorun camdan ya kirişler sanmıstım.fakat dıreksıyn altındakı kutudan gelıoyor bozuk yolda orasını sıkıstırınca ses kesılıyor

Yok yok belirgin bir şekilde havalandırma tarafından duyuluyor.

ben kemer tokalarına kemer ped takmıştım rüzgarda ses yapmıyordu :)

2 problemi de hiç yaşamadım..
kemer konusunda tek bişi var..ön camlar açıkken yanda kimse oturmuyo ve dolayısıyla kemer takılı değilse rüzgardan kemer tokası B sütununa çarpıp duruyo..en yukarda dururken azalıyo ama..

ne kadar yumuşak kemerlerin var:)

Seat'ların iç malzeme kalitesinin biraz b.ktan olmasından kaynaklanıyo bu tür problemler.
Araç garanti dahilindeyse servise götürmek en iyisi.
Garanti bittiyse havalandırmadan gelen ses için Naci Abi, diğeri için bi döşemeciye felan gitmeni öneririm. Basit bişeyse Akın'da halleder. (Naci Abi'nin yanında çalışıyo)

bende garantıdeyken aracım hoparloru acınca kapıdan cızırtı gelıyordu servıse gıt garantıden ızolasyon cektır...

bu 2. ses sorunu bende de var gerçi benim aracım da tesisat var şimdi servise gidip böyle böyle aracımdan ses geliyor desem. Ee sen tesisat yapmışsın bir şey yapamayız derler mi :(

erler sadece orjinal parçaya müdehale ediyorlar..bende birşey sormuştum sadece orjinal parçatakarız ona müdehale ederiz demişlerdi..ama belki servise göre değişebilir..genel anlayış..marka prestiji koruma açısından benim dediğim gibi yapıyorlar

aslında kapılarda ki hoparlörlere ellemedim sadece orjinal teybi değiştirdim ve bagaja bas koydum. Gerçi küçük bi bas değil ama araba yıkılacak gibi oluyor :) izolasyonu kendi imkanlarımla mı yapacam yani servis oralı olmaz diyorsunuz :)

bagaj'a bas koymuşsun amfi de koydun muhtemelen..amfinin üstündeki bas ayarını düşür..olağan ki.. ..varsa titreşim yani subsonic yüksek düzeydedir..onları kısdığın zaman bu titrememe mininmum'a iner

Geri
Üst Alt