Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni SEAT Konsept: IBE

Floydian

Kayıtlı Üye
SEAT 2010 cenevre oto fuarında yeni bir konsept tanıttı arkadaşlar. İsmi IBe. Aracın gücü 102hp torku 200Nm ama buna nazaran 0-100 değeri 9.4sn. Aracın maksimum hızı ise 160km/h de limitlenmiş. Araç tamamen elektrik ile çalışan bir otomobil, 3 kapı ve 2+2 oturma düzenine sahip. Aracın en ilginç özelliği diğer araçlarla bilgi paylaşımı yapabilmesi. Örneğin lastiği patladığında diğer araçlar uyarılıyor otomatik olarak. Bu özelliğini aynı sistemi taşıyan aletlerlede sağlıyabiliyor. Bana sorarsanız araç gayet şık bir yapıya sahip ve bana öyle geliyorki Leon'nun yeni çıkacak kasası hakkında ipucuları verebilir.

-alıntı değil kendi yazımdır.

Resimler:

seatibeconcept44.jpg

seatibeconcept45.jpg

seatibeconcept43.jpg

21812r.jpg

21815.jpg

21809.jpg

21833.jpg

iimiş.bence en güzel factör seat logosunun ışıklı olması:Dbide lastikleri dikkatimi çekti çok acayip,traktör lastiği gibi:D

yeni leon buna benzese bari

bu resmen Brera olmuş..

bu tasarm ve mk1 leon kalitesi olursa çok iş yapar.

Bende tasarımını çok beğendim. Kısmen emreye katılıyorum..

Geri
Üst Alt