Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni lastik

Bu arada aracın üzerinde bridgestone t005'ler var. Ben ömrümde hayatımda bu kadar kötü bir marka görmedim. Araç kuru asfallta 116 beygir olmasına rağmen deli gibi kafadan kaydı. Aracı aldım ancak asıl sürücüsü kardeşim ve kıza arabayı vermeye korkuyorum. Lastiğin durumu belli. 2019 model lastik. Üzerine tahminimce 20 bin bile yapmamış. Atecada bu kadar kötü lastik olduğunu biliyordum hadi diyordum onda güç var. Bu araç o kadarda güçlüde değil. BRİDGESTONE GERÇEKTEN PİŞMANLIK.. Birde bu lastiği 1600 TL fiyat veriyorlar şaka gibi :) :)
Yukarıda dediğim gibi bende aynı sorun ve yanaklarda çatlamalarla garantiye gönderdim lastikleri. Kullanıcı hatası dediler ve açıklamada aracı yanlayarak kullanıyorsunuz, hareket halinde el freni çekiyor olabilirsiniz falan tarzı saçma sapan bir cevap vermişlerdi 40 yaşında 2 çocuk babası adama. :) Ki çevremdeki tüm Leon larda aynı sorun vardı.

Yukarıda dediğim gibi bende aynı sorun ve yanaklarda çatlamalarla garantiye gönderdim lastikleri. Kullanıcı hatası dediler ve açıklamada aracı yanlayarak kullanıyorsunuz, hareket halinde el freni çekiyor olabilirsiniz falan tarzı saçma sapan bir cevap vermişlerdi 40 yaşında 2 çocuk babası adama. :) Ki çevremdeki tüm Leon larda aynı sorun vardı.
Valla hiç bir aracımda kullanmayı düşünmüyorum. Atecada şuan duruyor aracı fazla kullanmıyorum diye değiştirmedim. Ama önümüzdeki sene daha aktif kullanılmaya başlıyacak araç. Kullanılmaya başlar başlamaz lastiklerini değiştiricem.

Selamlar.
Bugün aracıma 4 tane michelin primacy 4+ lastik taktım. Lastik başına 1500TL ödedim. Yaklaşık kumholarla aynı fiyata denk geldi. Şuanlık 5 km yol yaptım memnunum :D. Eski lastikleri iyiki değiştirmişim dedim. Önler yine idare ederdi 1 sene daha ama arkalar baya kötü durumdaydı. Direkt olarak parça parça olmaya başlamış ben fark etmemişim.

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 14
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    128.2 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Hayırlısı olsun galiba aracınız dizel torsiyon kullanılmış arkada.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1.0 ve 1.6 tdı da torsiyon 1.2,1.4 1.5 ve 2.0 da bağımsız geliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt