Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasa seat ibiza mercekli far mk5 6j

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence yardımcı olmak adına burda yayınlanmalı:eek:key:

yarın melih takar herkes bi canlı görmüş olur:)

bakalım bi gaza geldim hatta şerefine arabayı bile yıkattım 1,5 seneden sonra :D

abi ben yarın 2.30-3.00 gibi gelicem en geç. orayı bi arasak mı acaba sonra oraya gelince de çok beklemiyim takılması için.

bakalım bi gaza geldim hatta şerefine arabayı bile yıkattım 1,5 seneden sonra :D

abi ben yarın 2.30-3.00 gibi gelicem en geç. orayı bi arasak mı acaba sonra oraya gelince de çok beklemiyim takılması için.

ben su an ewdeyim gelirsen ara cikayim gideyim ; fazla surcegini sanmam en fazla yarim saat 45 dk bi tampon inip cikmasindan dolayi o da

Yarın aricam abi seni. 1de almanca kursum bitiyo sonra düşçü de ufak b işimiz var, tahmini 3 gibi orda oluruz bi aksilik çıkmazsa. ben yine ararım seni 11 gibi ya da msj çekerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt