Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jantlarim orjinal seat

Beklediğine değdi kanka, 10 olmuş 10...

hayırlı olsun çok yakışmış. bu jantlar eski kasa leonlar sportlarda gelmiyormuydu yada cuprada benmi yanlış anımsadım?

dıreksıyon yuruyen ve daha bır suru onlarla baglantılı olan heryer cıkıyor garantıden

aynen doğru söylemiş. direksiyon kutusu ve yuruyen aksamda bir sıkıntı olduğunda direk jantlara ve lastiklere bakıyorlar. benim leonda direksiyon kutusu değişmişti 70.000de doğuşun sorduğu soru jant ve lastikler orjınalmi değilmi kontorl edin.

walla ben hiç beğenmedim tahmin ediyorumki bbs ch ve onun dışındaki bi çok jant bu janttan çok daha güzel dururdu ama yinede hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle :)

Güzel olmuş. Fiyatlardan bahsetmiyorsunuz? Nereye ne kadara yaptınız? Eski jantlar ne oluyor onlari alan varmi? :)

Geri
Üst Alt