Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jantlar

abi ben son hız için viraj performansından vazgeçmem muhtemelen hiç bi zaman..
ama şeytan dürtüyo işte bazen.. :D :D

şu anki lastikler 205 taban. 15" janta 215 veya uyarsa 225taban takacam. daha iyi olmazmı yol tutuşu.

---------- Post added at 02:40 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

taban kalınlaşınca yol tutuş artar. yanak kalınlığının yol tutuşla bir alakası varmı peki. gerçi illaki vardır

evet onlar. siyah dahamı iyi olur sence

---------- Post added at 03:02 ---------- Previous post was at 03:01 ----------

tabii ki var Mehmet abi..

o zaman yiğit sana birsoru. 225-50 15 mi iyi yol tutar
yoksa 205-40-17 mi iyi yol tutar

Valla abi bence siyah daha iyi olur ama aramızda photoshop u iyi yapan varsa bi siyah bide beyaz yapsın görelim hangisi daha güzel durur ona göre bi karar ver derim abi :)

o zaman yiğit sana birsoru. 225-50 15 mi iyi yol tutar
yoksa 205-40-17 mi iyi yol tutar

abi Michelin kadar hiç bi lastik omuzlu değil..
sadece Michelin'de hissedilir fark oluyo genişlik konusunda..velakin ben 40 yanağı tercih ederim..tamamen aynı lastik üzerinden tabii ki..
bu daha çok arabandan ne beklediğine bağlı Mehmet abi..

arkadaşlar ben jantları takmaktan vaz geçtim. kar tipi lastikte kullanmıyorum sonuçta. kar yağdığında çıkarmıyorum arabayı. 17" lerle gezmeye devam. konfor biraz artsın diye bugün 215-45-17 lastik siparişide verdim. 40 olan yanakları 45 yapacam. hız ibresi biraz şaşacak ama ne yapalım. yeni gelen jantlarıda çok uygun fiyata verecem. jantlara baktım gayet iyi durumda. orjinal audi A4 jantı. 5x100 bijon her araca uyar. kar tipilerini takmak isteyen olursa veririm arkadaşlar.

Geri
Üst Alt