Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Chevrolet Cruze HatchBack

alfa romeo jüliyete benzemiş gerckten ama bence güzel olmş tabiki satması için o motordan kurtulması lazım..

Sedanı korkunç benzin tüketiyor.Leon 1.6 dan bile fazla.

Sağlam yakar, aynı sağlamlıkta savrulur; ama otoparkta çok iyi duruyor :)

valla bencede harika bir araba bu arabanın eğerki 1.6 veya 2.0 dizelini getirirlerse satışları duşunemiyorum:D

fiyat uygun olursa alınabilir.

alınmazmı abi hele birde byaz olacak 18 bbs lm takıcan bide yay bide tavanla ayna kapaklarını parlak siyah yapacan ondan sonra aman allahım dadundan yenmez vallahi ondan sonra yolda gezmeye kıyamam valla. gelirse kesin alteadan vaz geçerim tabi 1.6 veya 2.0 olursa. yoksa 1.3 cdti 90 ps hayatta almam.

Yeni astra daha ağır olmasına rağmen aynı dizel motoru kullandılar..performans tirt.. birde eski astrada 6 ileri vardı yenide 5 ileri yapmışlar..tam bir hayal kırıklığı:(ama bu arabaya 1.6 td yaparlarsa uygun fiyatı ile çok can yakar..

astra,giulietta,peugeot 307 yi karıştırmışlar bu araba çıkmış sanki

2009 sedan tiptroniği var bende
öyle güzel yakıyorki yol bilgisayarını kalan mesafeye çevirdim mecburiyetten moralim bozulmasın diye
tüpte olunca düşmüyor ya kendimi kandırıyorum :)

Geri
Üst Alt