Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni bmw 5 serisi!

hatları yumuşamış güzel omuş araç

Kesinlikle muhteşem olmuş.Fotolardan yorum yapanlar canlısını görünce tutulacaklar bence:)

sana E30 lazım kardeşim uncu olarak yakışır sana yan yan yengeç gibi gidersin ;) sende bi BMW dir gidiyo zaten askerde kullanıcan BMWyi :D
:D :D bmw askim son donemde clk askina donustu :) askerde bilmem de gelince alirsam ya bmw ya mercedes alicam.benim icin tek iki marka var artik kardesim.seni de bu yola spkucagima emin olabilirsin :D :D

valla az önce 88 model bir 7 serisi resimlerine baktım birde bnunkilere. 88 model olan bmw bile şarap gibi yıllanmış yıllandıkça daha güzel geliyor göze ama bunun için aynı şey olacağını asnmıyorum. benzer tasarımı bence bmw çok fazla zorladı.

Geri
Üst Alt