Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracimdan ilk resimler

yeni resmini ekledim. tavan folyo kaplandı, r tipi boyandı, orjinal r led takıldı

sırasıyla yapılacaklar listesi :
coilover
revo stage 1
lastik değişimi

çok güzel maşallah bende istyorum ama bu benzin fiyatları kafamı karıştırıyo Allah kaza bela vermesin inşallah

Benzin cok uzmez ya 8 lt civari yakiyor ve bu normal bence

Bu arada orta susturucu iptali yapildi ve pazartesi kismetse plaka degistirecek :)

Alabilirsem 34 zyn 34 geliyor

kardeşim hayırlı uğurlu olsun 10 numara araç almışsın seçimlerinde çok güzel ren olsn jant olsun bide o modifiyelerle tadından yenmez rocco:)bnde izindeyken polo gti kırmızı alcaktm bi tane vardı kayseride çok kredi oluyordu alamadm en iyisimi seat club olarak bi dua bölümü açalım araç alacak arkadaşlara seat klüb olarak topluca dua ayinleri yapalım hehe:D

İsmail benzinde sıkıntı yok :) 7-8.5 arası yakıyor. Özellikle yüksek süratte az bile yakıyor. 140-160-180 sabitle

4 adet sifir pirelli pzero taktirdim
coilover i da aldim cumartesi taktiriyorum

Bi resim daha gelir takildiktan sonra

maşallah Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin bunu yeni kaza yapmış biri olarak çok içten söylüyorum:)
aynı zamanda o kadar para sayıp yollara bıraktığımız araclarıda Allah korusun

Benzin cok uzmez ya 8 lt civari yakiyor ve bu normal bence

Bu arada orta susturucu iptali yapildi ve pazartesi kismetse plaka degistirecek :)

Alabilirsem 34 zyn 34 geliyor

abi revo yapma bence :) revo turboya çok yükleniyor diye duymuştum hatta revo 1.5bar basıyo, evotech 1.2 bar basıyo ama aynı yürüyor gibi duymuştum okumuştum. Bence revoya hiç gerek yok. Yani en azından ben revoda yaptırmicam. :)

Geri
Üst Alt