Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yay yardım

arkadaşlar herkes et35 kesin sürtme yapar demiş ama ben ısrarla sürtmez diyorum..eger kullandığınız jant replika veya ne olduğu belli olmayan bir jant ise..kendim orj. bbs lerle kullandım yüklü bir şekilde uzun yol yaptım herhangi bir sürtme olmadı..muhtemelen o jantın et değeri yazdığı gibi değildir..
orjinal bir 17'' jant ile kullanıp sürtme yaşadım diyen varsa saygı duyarım..

ET değeri 40'ın altındayken sürtme yapar. Ayrıca 17 jantta lastik 215 45 17 olmalı. 225 tabanda hız göstergeniz de farklı gösterir. çok büyük etki olmaz ama %1-2 farklı gösterir. Umarım sorunu çözersiniz. Eğer jantı değiştirirseniz et45 alın işiniz garanti olsun ;)

Bu sabah yine sürtme oldu ve bu kez sağ tarafta. Sürten yer sanırım davlumbaz değildi bu sefer çünkü sürtme izi vs hiçbir şey yok. Jant değişmem gerek benim sanırım. Temiz iş olsun istiyorum. Elimdeki jantı sizce ne yapmalıyım? Alıcısı olur mu ? Bana önerebileceğiniz bir jant var mı ? Et 45 mi en uygunu olur?

Necmettin jant aldığın yerle konuş öncelikle o kabul etmez ise lastikci arkadaşına bırak onun satmasını bekle ve sahibindene ilan koy isteyen çıkacaktır ama fiyat biraz makul olmalı gibi biraz zarar edeceksin gibi

Necmettin jant aldığın yerle konuş öncelikle o kabul etmez ise lastikci arkadaşına bırak onun satmasını bekle ve sahibindene ilan koy isteyen çıkacaktır ama fiyat biraz makul olmalı gibi biraz zarar edeceksin gibi

Benim de aklımdan geçen tam buydu. Şimdi kendime jant bakıyorum eğer o netleşirse dediğin gibi yapacağım. Aldığım yerden güzel bir şey beğenirsem belki daha az zararla çıkarım.

şahsi fikrim çok beğendiğim jant tek geçerim yapıştırrrrrr :)

Necmettin aynı janti ben kullanıyorum..üye otomobilleri konusundan resimlerime bakabilirsin..
Bakmisken yorumda yaparsın..

Link verebilir misin. Üye galerisi bölümüne giremiyorum bir türlü. Sadece en güncelleri görebiliyorum

Geri
Üst Alt