Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yatak Sarma Masraf

Ah Görkem ah.Ne diyeyim sana şimdi.İsteyende varken ver arabayı dedim sana.Neyse geçmiş olsun.Üzüldüm.

ne yaptın ya.arabayı hangi ara aldın da bozdun.arabanın kumandası sağlam mı?şaka bir yana fiyatı iyi vermişler.komple motor tamiri olacak koly iş değil.

görkem sen aracı oynamak için almamışmıydın
hazır motor yenilencek birazdaha parana kıy dereceli fln ufaktan girmiş olursun işleme:D
geçmiş olsun bu arada=)

Görkem geçmiş olsun sana alırken başına bela edicen dedik dinlemedin artık yaptırıcan 500uçuk bir rakam değil garanti veriyosa ve faturasını alacaksan yaptır acaba serviste ne kadara çıkar fiat bakmıyomu bu araca bide orda sor belki daha sağlıklı olur...

Ah Görkem ah.Ne diyeyim sana şimdi.İsteyende varken ver arabayı dedim sana.Neyse geçmiş olsun.Üzüldüm.
valla ağbicim söyledim adamada parayı denkleseydi kar edecektim

neden satmadı ki ne acaba tekin abi:D::D:D:D:D

bacanak anladın sen onu hehhehehehhehe

anladım bacanak anladım:)

ne yaptın ya.arabayı hangi ara aldın da bozdun.arabanın kumandası sağlam mı?şaka bir yana fiyatı iyi vermişler.komple motor tamiri olacak koly iş değil.

görkem sen aracı oynamak için almamışmıydın
hazır motor yenilencek birazdaha parana kıy dereceli fln ufaktan girmiş olursun işleme:D
geçmiş olsun bu arada=)

lancia motoru var üzerinde 2 silindir 26ps gücü var 750 cc bunu ne kadar geliştiririz:)

Görkem geçmiş olsun sana alırken başına bela edicen dedik dinlemedin artık yaptırıcan 500uçuk bir rakam değil garanti veriyosa ve faturasını alacaksan yaptır acaba serviste ne kadara çıkar fiat bakmıyomu bu araca bide orda sor belki daha sağlıklı olur...

valla abicim garanti veriyor ama sözde veriyor fatura isticem ama bu arada bu adam sadece bis ustası başka arabaya bakmıyor adana mersin de tanınan birisi.

Geri
Üst Alt