Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yasakçı Kapatmacı Zihniyetimiz Hiç değişmeyecek mi?

İşte sırf bu yüzden örnek vermemiştim... otobüse takıldık !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ben habere yazılan yorumların doğru olmadığını söylüyorum, anlatabiliyor muyum! haber doğru demiyorum, gençler bunu yaptılar da demiyorum!

Hayret yahu hayret!!!
Peki ben olayı oraya çekmek istiyorum. Haber doğru gençler de yapmadı. Benim bunu kanıtlayabilecek tanığım var. Eğer haber doğru olmasa iett/şoför/çocuklara saldıran diğer iki kişi de çıkar açıklama yapardı

Şoför amcamın oğlu da çabam ondan heh :) hayret yahu derdimi anlatamadım! nasıl biliyorsanız öyle yapın...! düştüğümüz hallere bak... Benim ne haddime olayı yaşayan gençleri eleştirmek, ne yaptıklarını bilmiyorum ki! benim eleştirdiğim arkadaşların sevişseler ne olmuş burası ögür bir ülke şoför işini yapsın arabasını sürsün demeleri... anlatabiliyor muyum... ben yaptılar demiyorum, yapılmasıının normal olduğu düşüncesine itirazım var... tabi şoföre hakaret edenlere tabi... yazımı bidaha okumanızı tavsiye ederim...

selamlar.

Sen yazdıklarına bak lütfen formda ve haberde eleştirmediğin tek kişi var oda şöför arkadaş konuya cevap yazanları eleştirdin - konuyu açanı eleştirdin - formdaki konuları eleştirdin - formun yönetimini ve yönetim tarzını eleştirdin biz seninde tanımadığın birine görmediğimiz bir olayı anlatılanlara göre yorumlayıp hakaret ediyorsak sen burda aynı ortamda bulunduğun kişilere hakaret ediyorsun önce sen kendi haline bak bakalım insan bu kadar dik kafalı olmamalı açtığın konuya baka bakalım kaç kişi hak veriyor sana burda bu kadar insan haksız cahil ve kendine bakmasımı gerekli yoksa şapkanı önüne koyup seninmi düştüğün hale bakman gerek düşün bence

Hayatta bir prensibim vardır, asla MIŞ'a göre hareket etmem! iki taraf da dinlenir, adil karar ancak böyle verilir. bu yüzden mışlı bir habere, yani tek tarafın memur olması sebebiyle açıklama yapamıyor olduğu durumda hakaret yorumu yazılmasına karşı çıkarım...

zaten otobüste ..... yapılmasına bir sakınca yok, kanunlara karşı değil diye benim edecek tek kelimem yok... söz fayda olacaksa söylenir.

İşte sırf bu yüzden örnek vermemiştim... otobüse takıldık !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ben habere yazılan yorumların doğru olmadığını söylüyorum, anlatabiliyor muyum! haber doğru demiyorum, gençler bunu yaptılar da demiyorum!

Hayret yahu hayret!!!

bizde örneğe takılmadık sen takılma bizim örneğe takıldığımıza

biz bir kişiyi görevini yapmadığı için eleştirdik ama sen ne form kaldı ne konular kaldı ne cevap yazanlar kaldı nede formun yönetim tarzı kaldı düşünmelisin bence

Hayatta bir prensibim vardır, asla MIŞ'a göre hareket etmem! iki taraf da dinlenir, adil karar ancak böyle verilir. bu yüzden mışlı bir habere, yani tek tarafın memur olması sebebiyle açıklama yapamıyor olduğu durumda hakaret yorumu yazılmasına karşı çıkarım...

zaten otobüste ..... yapılmasına bir sakınca yok, kanunlara karşı değil diye benim edecek tek kelimem yok... söz fayda olacaksa söylenir.
..... ne? Yazmaya bile korkuyorsun? El ele tutuşmak mı? Elini sevgilinin omuzuna koymak mı? Öpüşmek mi? Nedir yani?

Peki ben olayı oraya çekmek istiyorum. Haber doğru gençler de yapmadı. Benim bunu kanıtlayabilecek tanığım var. Eğer haber doğru olmasa iett/şoför/çocuklara saldıran diğer iki kişi de çıkar açıklama yapardı

arkadaşım ispata ne gerek var allah aşkına burda bir arkadaşımız konu açtı konuya her kes kendince yorum yaptı okuduğu veya gazete veya nette takip ettiği oranda bu bu kadar basit bence isteyen eşeltiri isteyen kabul eder ama kimse saygısızlık edemez bence herkes haddini bilmeli

Sen yazdıklarına bak lütfen formda ve haberde eleştirmediğin tek kişi var oda şöför arkadaş konuya cevap yazanları eleştirdin - konuyu açanı eleştirdin - formdaki konuları eleştirdin - formun yönetimini ve yönetim tarzını eleştirdin biz seninde tanımadığın birine görmediğimiz bir olayı anlatılanlara göre yorumlayıp hakaret ediyorsak sen burda aynı ortamda bulunduğun kişilere hakaret ediyorsun önce sen kendi haline bak bakalım insan bu kadar dik kafalı olmamalı açtığın konuya baka bakalım kaç kişi hak veriyor sana burda bu kadar insan haksız cahil ve kendine bakmasımı gerekli yoksa şapkanı önüne koyup seninmi düştüğün hale bakman gerek düşün bence

Bu zamanda yaşarken, böyle bir çıkış yaptığım için yanlız kalıyorsam bununla gurur duyarım. Ayrıca kimsenin hak vermesini aradığım yok, medeni bir şekilde ne düşündüğümü yazdım, kimseye hakaret etmedim, etmem de...

Sende ne düşündüğünü açıkladın... sorun yok :) yıllar sonra belki hatırlarsan hak verirsin neden tepki gösterdiğime... şimdi anlatamıyorum .

her olayda iki tarafıda bulamazsın anlatılanlara ve çevrene güvenmen gerekir yoksa dünyan çok küçük kalır daha yaşın küçük bence ufkunu geniş tut

insanın ne kadar bildiği önemli değildir anlattığında karşısındakinin ne kadar anladığıdır

Geri
Üst Alt