Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan aynalar

Herkese iyi forumlar 2015 ibizamın yan aynalarını piano black kaplamak veya boyatmak istiyorum sizce nasıl yapmalıyım ve bunu kendimin yapma imkanı var mı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kaplama tutmaz o kadar. Boya da çok gereksiz olur. Plasti dip diye boya gibi ama sonradan kabuk gibi elinizle kaldirabildiginiz madde var onunla yapabilirsiniz

Arka tamponumu onunla boyadım fakat plasti dipin piano black rengi nasıl olur diye şüphe kaldı aklımda ve bulamadım piano black rengini

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamamdır çok teşekkür ederim :)

Herkese iyi forumlar 2015 ibizamın yan aynalarını piano black kaplamak veya boyatmak istiyorum sizce nasıl yapmalıyım ve bunu kendimin yapma imkanı var mı ?

Bence en iyisi boyamak en kesin çözüm
Ayna kapağını çıkartırken camını çıkartıp ön kısımdan iterek çıkart tırnak kırılması olmasın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Olmadı öyle yapıyım bari çok sağolun :)

Yok daha yapmadım tamponu boyadım şuanda sadece plasti diple :)

Geri
Üst Alt