Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan ayna kapanmama

Seat15

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
İlk once kumandadan kapama tusuna uzun bastim hersey normalken sag taraftaki cam kapaniyor yarima tekrar aciliyor. Cami tam kapatmadm kaldi. Sonra bir sure sonra tekrar denedim. Cam kapandi bu sefer yan aynalar kapanmıyor. Kumandada kirmizi isik yaniyor. Pil bitmis olabilir mi yada neden kapanmaz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar
İlk once kumandadan kapama tusuna uzun bastim hersey normalken sag taraftaki cam kapaniyor yarima tekrar aciliyor. Cami tam kapatmadm kaldi. Sonra bir sure sonra tekrar denedim. Cam kapandi bu sefer yan aynalar kapanmıyor. Kumandada kirmizi isik yaniyor. Pil bitmis olabilir mi yada neden kapanmaz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
geçmiş olsun içerideki multimedyadaki kumandadan kapatma seçeneği işaretlimi kontrol edin kısa süreli bir sinyal farklılığı olmuştur

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt