Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt tüketiminde kendi rekorum :)

Ya ben anlatamadım ya da sen yanlış anladın , Full depo 700 gidiyorum , bu 700 ün farzet 350-400 km si basarak gidiliyo , ortalama 8-9 lt lerle. Diğer kalan 350 km yi de misal 5-6 lt ortalamayla gidiyorum , 55 lt yi hesaba vurduğunda ortalama 7 litre gibi bi sonuç elde ediliyo , bu da 700 km menzil demek oluyo , Menzil derken yol bilgisayarını kastetmedim , gittiğim yolu kastettim.

İlk mesajda şehir içi yazıyodu da, bende şehiriçinde bu değerleri görüyorum diyince şaşırdım.

abi gidiyorum gidiyorum bi süre sora sıkılıyorum gittiği yere kadar diyorum ve köklüyorum offf ben napıcam yine param bitti yine gaz yok araçta... :) şimdi bekleki babamın işi çıkp arabaya binsede doldursa depoyu :)

Ya bendemi anormallik var anlamadım, Deponun yarısını basarak gitmeme rağmen şehir içi 700 km görüyorum :D , Aha bi dahaki fullememde ibreyide çekiyim hatta :) , şu an rekorum 850 km (750 Şehir dışı - 100 km Şehir içi - otobanda 120 yi hiç geçmemiştim ama)

naptın sen ya? :) ben anca kasarak gördüm o rakamları
arabadan arabaya bu kadar farkeder mi arkadaşlar ya?

deponu kendin doldurmaya başlayınca görürüm seni yiğidom :)

AAaaah Ah zamanında bizimde şirket kartımız vardı depoyu hiç boş görmedim arabalarımda ve hiç ekonomi derdi yapmadım o zaman ne ne kadar yakar hesap etmedim ama Yiğit zamanı gelince tadıcaksın şimdiki duygularımızı....:)

demekki bu arabalar yakmıyo :D

demekki bu arabalar yakmıyo :D

Her arabanın ekonomi stili var ama ekonomik kullanmak en zor olanı :) ben Allahtan sabırlıyım o yüzden az yakabiiliyorum burdan izmite kadar sabit sıkılmadan 90la giderim yeterki yanımda sabırsız biri olmasın bu konuda baya sabırlıyım arabamın tüketimini şehir içinde 8.6 gördüm :D

son olarak da 100 liraya 300 km gittim

ne dikkat ederek ne de basarak, normal kullanımda yani

Geri
Üst Alt