Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt tüketimi hakkında.

shemphaty

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
Benim sizlere yakıt tüketimi konusunda bir sorum olacak. Fikri yada bilgisi olan arkadaşlar var ise geri dönüşlerini rica ediyorum.
2015 model 1.2 tsi style plus İbiza aracım var, aracımın anlık yakıt tüketimiyle ilgili canımı sıkan bir konu var. Araç viteste normal seyrinde giderken (2.000'li devirlerde) yakıt tüketimi 300'ü gösteriyor ve 1 saniye içinde geri düşmeye başlıyl 150-70 vs düşerek azalıyor. Bahsetmiş olduğum değerler anlık olarak çok hızlı değiştiğinden görsel ekleyemedim. Fikir olması açısından video çektim ama onu da sizlerle nasıl paylaşacağımı bilmediğimden buraya ekleyemedim. Fikri olan arkadaşlar geri dönüş sağlarsa whatsappdan videoyu yollayabilirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
Benim sizlere yakıt tüketimi konusunda bir sorum olacak. Fikri yada bilgisi olan arkadaşlar var ise geri dönüşlerini rica ediyorum.
2015 model 1.2 tsi style plus İbiza aracım var, aracımın anlık yakıt tüketimiyle ilgili canımı sıkan bir konu var. Araç viteste normal seyrinde giderken (2.000'li devirlerde) yakıt tüketimi 300'ü gösteriyor ve 1 saniye içinde geri düşmeye başlıyl 150-70 vs düşerek azalıyor. Bahsetmiş olduğum değerler anlık olarak çok hızlı değiştiğinden görsel ekleyemedim. Fikir olması açısından video çektim ama onu da sizlerle nasıl paylaşacağımı bilmediğimden buraya ekleyemedim. Fikri olan arkadaşlar geri dönüş sağlarsa whatsappdan videoyu yollayabilirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Anlık tuketim 300-150-75 mi gösteriyor saniyeler içinde?

Tüketim ile alakalı birimleri değiştirmiş olabilir misiniz çnk bizim leonlarda maksimum 40,2 lt/100 km sizin birim nedir anlık tüketim kısmında 300 baya bir anormal geldi araç menüsünde birim şeçme var ise kontrol etmenizi tavsiye ederim

Anlık tüketim 300 olması imkansız 30-40 i geçmez normalde .arkadaşların dediği gibi birimi değişmiş olabilir yada ekranda bi sorun vardır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birimi degistirmissiniz Km/L yazıyor gostergenizde normalde L/Km olmali.
17e8d9fa9e45009aad3cfb7a0e057101.jpg

Teşekkür ederim :) böyle basit bir hata için sizleri uğraştırdım teşekkürler hepinize yardım için

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@shemphaty estağfurullah :) O şekilde 1 litre ile gidebileceğiniz kilometreyi gösteriyor gaza baktıkça ekrandaki sayı azalıyor.

Geri
Üst Alt