Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt problemi

Konu ile alakalı değil ama arkadaşlar bizim bu araçlarda yedek depo olayı diye birşey varmı ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim araç 15 model yedek depo yok tek giriş akıllı depo yanlış yakıt alınımını engelliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dediğiniz gibi yeniden yakıt alımı yaptım düzeldi çok şükür şuan için bi problem kalmadı araçta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeş sen gitmiş bomboş depoya 20 liralık yakıt almışsın, aksi bir açıklaması olamaz :)

Düşün; Miden bomboş kurt gibi açsın lokantaya gitmişsin çeşit bol böyle kebaplar, güveçler, zeytin yağlılar, künefeler falan..
ve önüne 1-2 kaşık pilav koyup bu kadar demişler.
Araba da bu durumda benzinlikte.

Ben araba olsam yıkarım o benzinliği.
Kibarmış sadece ışık yakmış.:)

Aracı düşük devirler ve az yakıt ortalamasıyla kullandığınızda yakıt miktarını az tükettiği için içine koyduğunuz miktarda az olunca ışık yanması normal. 50 liraliık 100 liralık alın düzelir bende de aynı problem oldu dert etmeyin bi sorun değil tasaruflu kullandığınızın göstergesidir.

İmkan varsa çeyrek deponun altına düşürmemek lazım depoda bulunan yakıtı.

Geri
Üst Alt