Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakit depo kapagi açılmıyor

Cagdas06

Kayıtlı Üye
Gün geçmiyor ki sürekli bir sorunla karşılaşıyorum. Arkadaşlar yakit depo kapagi önceden bir kaç denemeye açılıyordu, açıldığı için çok.sorun etmedim wd40 sıkıp geçmiştim. Az önce petrolde ne yaptıysam açılmadı. Defalarca denedim hem vurarak hem kibarca ama ne yaptıysam bir turlu açılmadı. Depo kapagi motorunda sorun olabilir düşündüm oda bu ay için bana çok.fazla. elbet değişecek ama bir ay daha beni götürmesi için bunu manuel açma yolu varmış araştırdım bulamadım yardımcı olursanız çok memnun olurum

Arkadaşlar yoğun uğraş sonucunda açıldı. Bu parçayı değiştirtecem ama bu parçanın birçok model numarası var, İnternetten alacağım model numarasını nasıl bulabilirim bilgisi olan var mi

Servise gidip, aracınızın şasi numarası ile parça kodunu öğrenebilirsiniz. Yedek parça bölümüne gidip fiyat teklifi almak istediğinizi ve bunu kağıda dökmelerini isteyin

Parçayı temin edip depo kapağını yaptırdığınız zaman buradan fiyat bilgilendirmesi geçerseniz kendi adıma sevinirim. Çok acil bir durumum olmamakla birlikte ben de depo kapak motorunu ve-veya set olarak değiştirme niyetindeyim. Benim de kilitlenmeyen bir depo kapağım var artık. Merkezi kilit normal olarak çalıştığı halde depo kapağı tarafında ki motor bozuk olduğu için kilitlenemiyor. Sayenizde aşağı yuları fiyat bilgisi edinmiş olurum diye düşünüyorum.
Teşekkürler

Parçayı temin edip depo kapağını yaptırdığınız zaman buradan fiyat bilgilendirmesi geçerseniz kendi adıma sevinirim. Çok acil bir durumum olmamakla birlikte ben de depo kapak motorunu ve-veya set olarak değiştirme niyetindeyim. Benim de kilitlenmeyen bir depo kapağım var artık. Merkezi kilit normal olarak çalıştığı halde depo kapağı tarafında ki motor bozuk olduğu için kilitlenemiyor. Sayenizde aşağı yuları fiyat bilgisi edinmiş olurum diye düşünüyorum.
Teşekkürler
Hocam degisim yaptırdım sadece motor degisimi yapamayacağını söyledi usta, komple set olarak değişmesi gerekiyormuş. Parçayı 1000 tl ye aldım, işçilik içinde 500 lira verdim

Geri
Üst Alt