Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yagmur sensoru YARDıM

ilginç bir arıza sensör cama yapışık biliyorsun filim çekerken yerinden oynası ve bu camsil gibi olan susı sıktıklarında içine kaçtı ve güneşlee buharlaşıp tekrarlıyor olabilir

Şeytan icadı bunlar:eek: yağmur yağdığında açmak en mantıklısı :zipla
aslında haklısın kardes. ama şoyle bir ayrıntı var. benim onceki arabalarımda yagmur sensoru yoktu yolda onumdekı araba vveya buyuk bı arac bı camur bırkıntisinden gectiginde butün cam kapanıoyodu o anda hızlıysan elın ayagın dolasıyo cama su mu sıkıcan sılecegımı calıstıracan. allah korusun o tur durumlarda salisenin bile önemi var. işte buyuzden bence yağmur sensorunun acık durması gerekıyor :) hatta hava yastıgı abs vs kadar onemlı bı guvenlık ekıpmanı bence. :)

ilginç bir arıza sensör cama yapışık biliyorsun filim çekerken yerinden oynası ve bu camsil gibi olan susı sıktıklarında içine kaçtı ve güneşlee buharlaşıp tekrarlıyor olabilir
ozaman ben sensorun arkasındakı kapagı cıkartıp bide oyle mı bekletsem. belkı senın dedıgın gıbıdır bıde onu deneyeyım.

sonunda gıdebıldım servıse gosterdım. fılmden dolayı arıza yaptığını soyledıler ama garantı ye bı yazı yazdılar ıkı gun ıcınde cevap geldı ve sensoru garantiden değiştirdiler 5 kuruşta almadılar :D

Geri
Üst Alt