Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon ön far önerileriniz

erdemaypar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün yoldayken sol ön farım patladı. Zaten aracı aldığım kişi kalitesiz far taktırmış olacak ki kısalar hiç aydınlatmıyor gibi bir şey. Yarın uzun yola çıkacağım için sıkıntı olacak gibi duruyor. Xenon far olarak önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır? Araç Ibiza 1.0 EcoTSI SC FR

servise git orjinal taktır,yada orjinalini al ustaya taktır,veya kendin tak

Far derken ampulü kastediyorsunuz sanırım.Aracta şuan xenon mu var yoksa mavi camlı halojen ampul mu var?Eğer mavi camlı halojen varsa beyaz yanarlar ama aydınlatması zayıftır.

Far derken ampulü kastediyorsunuz sanırım.Aracta şuan xenon mu var yoksa mavi camlı halojen ampul mu var?Eğer mavi camlı halojen varsa beyaz yanarlar ama aydınlatması zayıftır.
Hocam ampulü kastettim evet düşük olmuş anlatımım kusuruma bakmayın. Xenon var halojen değil, ama sanırım gücü düşük olacak ki 2 metre önümü zor görüyorum gece. Amerikan park da takılmış araca hatta. Ampuller değişirken de sol ön far kilidi kırılmış aldığımda kaynaklıydı kilit kısmı. Servis şimdi garantiden çıktığı için komple far ünitesi değişecek diyebilir diye çekiniyorum açıkçası.

Servis xenon veya led yapmıyor. Xenon için farın komple değişmesi lazım 2000 tl diyorlar.

Geri
Üst Alt