Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

www.motors.ebay.com da neden SEAT yokkkkk....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu adreste seat markasını koymamışlar... nedenini bilen var mı?

Galiba site Amerikan pazarını içeren bi site. Seat Amerika'da pek piyasası olan bi araç değil. O yüzden galiba.

ABD'de Seat yok da ondan.. :)

aynen dedikleri gibi.. amerikada Seat diye bir markayi bilen, kullanan ve taniyan yok.

haytta satmaz hocam.. ben millete resmen dil doktum Seat diye bir arabam war diye :( adamların kullandığı en duşuk motor Audi A4 2.0Tquattro. 3.2quattro A3 bile vardı duşun artık:)

Hatta millete google seat cupra yazdırıyodum:)

hayret edilecek bişey ya koskoca amerika da Seat bilen bir allahın kulu yokmu ya bu nası bi iş :)

önümüzdeki yıl SCW şubemizi açıyoruz orada mecbur tanıyacaklar kaçarı yok çünkü sorumlusu yiğit(yco)olucak.:)

bırakın amerikalılar da tanımayıversin. seatı bilmediklerine sevindim. şimdi daha bi seviyorum arabamı:D

amerikonya groları pek arabadan anlamazlar onlara seat satsa nolur satmasa nolr :D:D:D

oradaki en kötü golf 2,5 lt idi bi ara sanırım halen öyle. polo niyetine orada mk4 golf makyajlı satılıor 2,0 motor.

gerçi mk1 cupra falan meksikada satıldı diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt