Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Wald International Rolls-Royce Phantom EWB..

Evet. Yalnız cidden fazla alçak. Bir anlamı kalmıyor bu arabanın..

Alpinistan bu araba 760Li'la aynı platformda ve bi çok parçası ortak..
ve bildiğin gibi 760Li'da hıza duyarlı sürüş yüksekliği ıvır zıvır bi ton şey var.. :)

alma olm o zaman sen de..ya da mail at adamlara "bu kadar alçak olmaz.." diye.. :D :D

Konsept'e aykırı..

Yani jip gibi olsun demiyorum ama Rolls Royce deyince içerde motor sesi duyulmamalı, hatta devir kadranı bile olmamalı, bir tane gücün yüzde kaçını kullandığını gösteren kadran, en hassas poponun bile hissedemeyeceği vites geçişleri, puro küllüğü...

Konsept'e aykırı..

Yani jip gibi olsun demiyorum ama Rolls Royce deyince içerde motor sesi duyulmamalı, hatta devir kadranı bile olmamalı, bir tane gücün yüzde kaçını kullandığını gösteren kadran, en hassas poponun bile hissedemeyeceği vites geçişleri, puro küllüğü...

adamlar zaten konsepti değiştirmiş ve bu hale getirmiş..biliyo musun bilmiyorum ama o konseptin içinde bişi daha var arka koltuklar ön koltuklardan hissedilir derecede yüksek..neden çünkü, Spirit of Ecstasy arka koltuklardan da görülebilsin diye..o kadar abartmaya gerek yok.. puhaha :D :D
Captain Slow'la bi ortak ilgi alanın daha işte..

Geri
Üst Alt