Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw polo? toyota yaris? sizce hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şu an vw polo 29.900 tl sına satılıyor...sıkı bi pazarlıkla 29000 tl ye almak varken her nekadar km az olsada 28250 tl ye neden 2.el bi araç alim... arada bu kadar az bi fark varken..

polo cok cici ama bu fiyata dizle yaris diyirum ben. bu devirde artik benzinli arac skinti..

Yarisin dizelinin de başarılı değerleri var mesela 0-100 10,7 sn. Corolla'daki motor.

Polo..
normal kullanımda pek de benzin yakmıyo ama dizel kadar değil elbette.. :)

Polo satılmış diyor,diğer yaris ise yayında değil...

aşkım bnm benzin verilerimi burda belirtmiş hahahah :p
aynı soru arasında 4 sene önce kalmıştım ve teknolojik açıdan yarisi seçmiştm ( sol special m/m )
arabada ciddi anlamda yok yok... benim aracım 1.3 benzinlik ama 1.4 araca çok daha iyi geleceğine eminim... hoş aracın 1.0 ı bile var piyasa da...
hızdan beklentiler önemli mesela ben 110 un üstüne çıkmaya korkuyorum araçla..
1.4 D terra nın tek dez avantajı gereklilik varsa donanım olacaktır.. Terra donanım gerçekten yetersiz.. ama benzin açısından şanslı olacaksınızdır..

polo hakkında fikrim var ancak otomatik m/m karşılaştırması hakkında ve sanırım siz zaten otomatik düşünmüyorsunuz ondan o konuya girmiyorum

Polo benzinli yaris dizel dizel ekonomik olur tabiki hemde toyota motoru ise fazla km yapılmıyorsa polo seçilebilir gerçi satıldı yazıyor ama:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt